Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pogrubienie i pojawienie się żył na całym penisie


Gość mariusz 12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariusz 12345

Witam! Przejrzałem forum lecz nic pasującego do mnie nie znalazłem,a *modelu* porady tym bardziej. Jakies dwa miesiące temu miałem promieniujące bóle jader,byłem u urologa miałem robione USG i oczywiście nic mi nie było...Po pewnym czasie gdy bóle jąder w sumie ustały zacząłem miewać po wytrysku bóle penisa,podbrzusza,pachwin (być może nawet nerek,ale nie wiem czy to może mieć coś wspólnego). Bóle jąder mineły,bóle po wytrysku praktycznie też,ale zostały mi powiększone żyły na penisie,które pojawiły sie mniej wiecej w trzecim tygodni bólu jąder. Sprawa mnie naprawde niepokoi. Zapewne dostane odpowiedź,że to fizjologia i nic mi nie jest,ale to nie prawda.Wiem,że żyły występują na penisie,niektórzy mają je bardzo widoczne,ale u mnie zawsze były one wrecz niedostrzegalne.Wszystko zaczęło się w trakcie tych bóli i postępowało na moich oczach. Boczne żyły,które biegną wzdłuż penisa owszem były widoczne zawsze,ale teraz są dwa razy grubsze,*pofalowane*,ich rozgałezienia również. Prócz tego co martwi mnie najbardziej,na całym penisie pojawiły się cienkie,fioletowe,połączone żyłki,jedne cieńsze drugie grubsze.Podobnie ma się sprawa na mosznie.Wszystko widoczne jest we zwodzie penisa jak i w spoczynku. Ponowna wizyta o urologa odpada bo zapewne poklepie mnie po ramieniu i powie,że to normalne. Nie wiem co mam robic.Wiem jedno,że napewno powiększenie tych żył,pojawienie się nowych jest skutkiem bóli jąder i ma to ze sobą jakiś związek.Nie ma mowy o czymś fizjologicznym. Być może jest to taka nie groźna pozostałość,efekt uboczny po tych bólach,albo być może coś się jeszcze dzieje czego napewno nie odczuwam. Chce się poprostu pozbyc tych żył i żeby wszystko wróciło do stanu poprzedniego. Może to jakiś stan zapalny lub jakieś zakrzepy.Słyszałem,że Lioton 1000 mogł by tu pomóc.Czy to prawda?Spróbuje,aby nie zaszkodziło? Prosze o porade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam Panu doradzić skoro Pan upiera się, że to patologia, a fachowiec w tej dziedzinie urolog mówi, że nic się nie dzieje (badał Pana w przeciwieństwie do mnie). Może Pan spróbować stosowania żelu Lioton 1000, nie powinien on przynieść żadnych powikłań, a być może zmniejszy dolegliwości i pogrubienie żył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem! Zawsze miałem 2 grube żyły, 1 jest twarda, ale ostatnio zaczęły mi się pojawiać nowe mniejsze żyłki, które również się powiększają. Nie wiem co z tym robić, a jestem jeszcze przez 3 m-ce za granicą. Mariusz czy Ty się jakoś już uporałeś z tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17 lat i moim problemem jest duża ilość widocznych naaczyń krwionośnych na penisie jedne są duze i fioletowe, a inne małe i czerwone , gdyby blizej sie przyjzec przypomina to siatke. Czy to jest prawidlowe? Możliwe jest zmniejszenie ich widoczności?? Bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utwam nie jestem chociaz sam... mnie te cholernie to niepokoi, mi nawet sie zylaki pojawily (wzdluz szyji biegnie jeden z nich schodzac w dol). ze tez nic w internecie na ten temat znalezc nie mozna, do jasnej ciasnej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki jak byśćie mniej walili kapucyna to by tych problemów nie było! Ja mam tyle żył po waleniu gruchy za mocno ściśniesz członka i powstają nowsze i grubsze ,krew nie dochodzi . To tak jak z rzeka jest jeden nurt a jak wody przybędzie i nie ma ujścia to się rozlewa na boki i powstają nowe dopływy *D Nie widzę problemu w tym co opisujecie. Jesteście cioty czy prawdziwi mężczyźni?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lioton to w tym wypadku pomaga jak puder na syfilis. Przyczyna jest w zatorach zakrzepach w zylach i trzeba je rozpuscic a przy okazji wzmocnic same zyly wit c. Fachowosc urologa? Moj przyznal ze cos takiego widzi drugi raz w 30 letniej karierze. Moja fachowosc po przeszukaniu netu i przemysleniu sprawy byla wieksza. Srodek jw lub cyclo3fort. Ale ma nieco slabszy sklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zawiedziony

Witam mam 12 lat i też mnie to niepokoi nie wiem czy to dorastanie czy coś innego ? bo naprawdę bardzo się boję żyły mam na mosznie i ostatnio pojawiły się na penisie proszę pomocy bo naprawdę się boję .Czy to coś będzie się tyczyło amputacji oby nie proszę o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówno hesperdyna jak i escyna doustnie? Mam podobny problem, po dlugim leczeniu infekcji bakteryjnej i różnych eksperymentach pań dermatolog z masciami sterydowymi pojawiły mi się małe zyły na napletku.  Ale także żyła głowna jest powiekszona i mam wrażenie, że problem potępuje. Zdarzało sie, że po stosunku odczuwałem ból przez kilka dni. Byłem u lekarzy każdy stwierdził, ze to normalne i szukam dziury w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×