Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biała krostka przy odbycie i lekkie krwawienie


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Troszke sie martwie ta moja cala sytuacja..I nie wiem do kogo isc z tym problemem. O to chodzi ze mieszkam z granica i oni naprawde w tym kraju nic nie wiedza-dlatego zwlekam z wizyta u lekarza.. Mysle tez ze to przejdzie mi samo.. Chodzi o to ze jakies 5 dni temu..nie moglam oddac stolca..wiec zaczelam zapierac sie w sobie ..pozniej przy oddawaniu stolca zaczal mnie bolec odbyt,trwa to przez 5 dni..za kazdym razem codziennie gdy oddaje stolec to boli mnie to...na poczatku bardzo bolalo a teraz mniej..przy wycieraniu odbytu na papierze byly bardzo lekkie smugi krwi..dzis chcialam zobaczyc czy moze sa jakies guzki nic nie ma..tylko jedna biala krostka jesli mozna ja tak nazwac..lecz nic nie jest zaczerwienione..lecz gdy dotykam to boli... czy to przejdzie samo?Moja siostra z mama mieli podobnie..ale im to przeszlo po 1-2 dniach..Niestety mi jeszcze nie..prosze o jakas nawet mala informacje..czy to moglo byc spowodowane tym ze mialam zatwardzenie i na upartego chcialam sie zalatwic i poprostu cos uszkodzilam.? Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić bez badania co to może być. Być może to jakiś stan zapalny żylaka odbytu lub nawet tworzący się ropień okołoodbytniczy. Bez wizyty u lekarze nie obejdzie się. Na takie stany skuteczne są leki dostępne na receptę, a w przypadku ropnia okołoodbytniczego leczenie zabiegowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×