Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra i ciepło w kroczu


Gość maro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Będąc w tamtym roku z dziewczyną na wakacjach, poczułem dziwny tępy ból na lewym jądrze podczas stosunku. Ogólnie zignorowałem ten problem choć ból czasem doskwierał, bardziej czasem mniej, a po paru tygodniach czułem już tylko dyskomfort na lewym jądrze i ciepło w lewym kroku ewidentnie * cieplejsze* niż w prawym. W grudniu zaniepokojony faktem, że coś może być nie tak udałem się do rodzinnego lekarza, lecz powiedziałem mu, że we wrześniu dostałem piłką do koszykówki w krocze (prawda jest taka, że odkąd byłem nastolatkiem lubiłem drapać się po jądrach, wyrywać włosy, a z czasem od ponad roku stało się to trochę nałogiem i często drapałem się właśnie po lewym jądrze i jego okolicach). Lekarka dała mi skierowanie do urologa i powiedziała, że mam prosić w recepcji, żeby przyjeli mnie bez kolejki. Udało się, Urolog tylko lekko dotknął jądra i powiedział * Nic tam chłopie nie masz*, ja zamurowany powtórzyłem mu, że czuję jak boli, a on na to, że przyczyn może być wiele i jak chcę dokładnie wszystko zbadać muszę się zapisać, a pozatym niech mi rodzinna lekarka przepisze jakies tabletki na ten ból. Powiem szczerze, że wstydziłem się znowu do rodzinnej w tej sprawie zwrócić i odłożyłem sprawę mojego jądra, ale widzę, że nic się nie zmienia, a ja wciąż odczuwam dyskomfort, a nawet ból przy dotykaniu, a ciepło w lewym kroku wciąż jest większe niż w prawym. Dodam jeszcze, że przed wizytą u urologa bałem sie, że mam lekki obrzęk, ale on nic nie zauważył, a ja wciąż mam wrażenie, że moje lewe jądro jest jakby za wielkie i kanciate u góry ( choć może mam paranoje i zdaje mi się to, bo nigdy nie zwracałem na to uwagi). Pomocy proszę ! udać się do rodzinnego rzeczywiście po te tabletki, czy od razu do urologa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

To może być zapalenie najądrzy. Warto w takiej sytuacji skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który w razie wątpliwości skieruje ponownie do urologa. W razie, gdy znowu urolog nie wyczuje żadnych zmian w badaniu palpacyjnym można wykonać usg jąder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×