Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problematyka lewego jądra


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 14,5 lat. 3 lata temu zauważyłem powiekszęnie lewego jądra, zbadałem się dopiero rok temu. W wyniku badania lekarz zaznaczył torbiel 8mm na lewym jądrze oraz żylaki powrózka nasiennego. Ponieważ nic mnie nie bolało, lekarz urolog nakazał wizytę za rok, czyli właściwie teraz. Do tej pory nękającego bólu również nie odczuwałem, jedynie czasami przy masturbacji. Sporadyczny bół jednak w ostatnich 2-3 miesiącach występował wcześniej. Problemy jednak zaczęły się, od kiedy zacząłem się pieścić z dziewczyną. Od 4 dni zdarza się, że w ciągu dnia czasami odczuwam silne nabrzmienie lewej części moszny. Bardzo mnie to niepokoi, gdyż wczoraj dodatkowo po wysiłku fizycznym (bieganie) odczułem rwanie w żyłach po obu stronach podbrzusza. Tym bardziej zauważyłem, że torbiel się powiększył. Czy powinienem udać się jak najszybciej do lekarza, czy mogę poczekać z tym do końca wakacji? Trochę żal mi marnować tego czasu, ale z drugiej strony boję się, bo nie wiem czy nie zagrozi to mojej płodności- nie wiem co z prawym jądrem, badanie tego nie ujęło, lekarz równierz za bardzo mnie nie badał, cieszę się jedynie że mnie nie boli. Dziękuję bardzo za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KUBA Z WARSZAWY

Jest to poważna odpowiedź podczas pieszczenia z dziewczyna nie osiągnołeś wytrysku, a twój organizm tego nie zrozumiał. Powiem tak po waszemu - musisz sie pomasturbowac az do wytrysku i juz to normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×