Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Śluz z odbytu


Gość jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas codziennego chodzenia wydziela się śluz z odbytu.Po wyprużnieniu się i wytarciu dokładnym za jakiś czas brudzę swoją bieliznę kałem.Proszę o pomoc jarek Od dłuższeo czasu brudzę bieliznę śluzem z odbytu około pół roku temu byłem u lekarza z tą sprawą skierowal mnie na kolonoskopię miałem robioną kolonoskopię wycięto mi jeden polip i powiedziano że jest wszystko dobrze .Ale ja nadal mam te wycieki śluzu i brudzę bieliznę dodam że bólu żadnego nie odczuwam, Proszę o radę co to może być i jak to leczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić co się może dziać bez bezpośredniego badania. Czasami takie objawy mogą dawać żylaki odbytu, przetoki okołoodbytnicze, przewlekłe szczeliny odbytu, które mogą być niezauważone podczas kolonoskopii. Radzę w tej sprawie najlepiej skonsultować się z proktologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo.. głupio sie z tym czuje bo wycieka mi taki przeźroczysty śluz o konsystencji jak białko jajka żadko jest on zmieszany z drobinkami kału , A wycieka mi włąściwie tylko w czasie jak się kocham z zoną w czasie ograzmu ..aż obciach takie piękne chwile a ja musze myśleć o mojej dupie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci tu , ani na zadnym forum nie poradzi. Jedyna rada na wszystkich forach to - * IDZ DO LEKARZA* - wiec na nic sluza takie fora. Ja mam podobne objawy. Ale juz mi przechodzi. NIe jedz nic co mogloby podraznic zoladek lub jelita, ostre przyprawy, musztarda chrzan, czosnek surowy, cebula surowa itp. Ja lecze sie ziolami , i powoli pomaga..Ziola na grzybice ,i pasozyty przewodu pokarmowego, takze ziola przeciwzapalne na przewod pok. Pozdrowko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość śluzolek

jestem od tego specjalistą byku znam się na śluzie z dupy jak nikt inny trzeba iść do kibla i zaliczyć ostrą srake mój domowy dinozaur miał taki wylew śluzu  że cały dom zalało i nie mogłem się tego pozbyć przez kilka miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×