Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Siny guz przy odbycie


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,okolo 3 tygodnie temu przy kapieli zobaczylem,ze zaraz przy zwieraczu w odbycie,mam guzek,zbadalem go ii on sie porusza,sciskajac go wogole nie boli,ogolnie gdybym go nie zauwazyl,nic by sie nie zmienilo w moim zyciu,jest on siny wypelniony,tak jakby krwai nieznam sie za dobrze na tym...na internecie znalazlem zdjecie ktore praktycznie to przedstawia..moj moze jest troche mniejszy ale z wygladu identyczny.http://www.speedyshare.com/files/20838993/bez_tytu_u.JPG Tutaj jest link wlasnie do tego guza.Czy to moze byc zylak odbytniczy,hemoroid??mam dopiero 22,lata,zbadalem go dokladnie w tym czasie,kiedy mocno przemarzlem,siedzialem rowniez na zimnym wtedy,czy to przypadek...czy to jest jedna z przyczyn.Dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy i taki wygląd guzków rzeczywiście wskazują na żylaki odbytu. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem. On po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kilka miesiecy temu zamiescilem tutaj swoj post,pragne napisac,ze wszystkie dolegliwosci mi przeszly,masc nic nie pomogla,siemie lnianie rowniez,poprostu z biegiem czasu a trwalo to dosc dlugo okolo 3miesiecy samo zniknelo,glowy do gory!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo dwa lata temu , byłem z tym u lekarza on mnie uspokoił , stwierdził ze w środku w jelicie jest ich więcej. I jak chce to możne to sprawdzić ale niema potrzeby. ( więc obeszło się na szczęście bez grzebania) Sam lekarz zwierzył się ze to kiedyś miał i nic z tym nie robił i przeszło i tak właśnie się stało . Mam to ponownie i wróciłem do tego forum żeby przestrzec przed napojami energetyzującymi bo w moim przypadku to im zawdzięczam to przyjemność odstawiłem je dwa lata temu i przeszło i teraz znowu zacząłem pić i żylak wrócił ... przerąbane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chaussure Louboutin Soldes

Hermes (RMS), the French maker of Birkin bags, said third-quarter sales growth slowed to 4% after deteriorating economies in Japan and other main markets cut into luxury goods demand, say Chaussure Louboutin Soldes http://www.itrmanager.fr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×