Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ostry ból z prawej strony brzucha, pojawia się w nocy


Gość Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! od jakiegoś czasu (nie co noc) budzi mnie w nocy atak silnego bólu w prawej części brzucha. Zawsze w pozycji *na brzuchu*. Z wielkim wysiłkiem obracam się na plecy i ból ustaje, zostaje tylko delikatne kłucie. Nie mam przy tym innych objawów. Zamierzam oczywiście udać się do lekarza, tylko zastanawiam się czy powinnam zrobić to jak najszybciej? I co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi konkretnie udzielić informacji bez badania co może być podłożem takich dolegliwości. Może taka pozycja ciała wyzwala jakiś ucisk ze strony strony kręgosłupa na korzenie nerwowe co powoduje takie dolegliwości. Trzeba w tej sprawie na spokojnie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przestraszona

Witam, może ktos jeszcze tu wchodzi .. Ja mam problem bylam wczoraj na fitness dość wymagającym mięśnie brzucha i nogi . Po wyjściu odczuwalam bol nóg i lekko bolące. Podbrzusze najbardziej z prawej strony bol.cl chwile sie nasila i mniej .. Juz nie dawno odczuwalam bole ale nie takie ostre od wczoraj przed 20 do dzisiaj bardzo to.boli teraz jakby cale podbrzusze promieniuje co.zrobic proszę kogoś o prosbe ... Wizytę u ginekologa najwcześniej za 2 tyg. Dodaje ze biorę tabletki antykoncepcyjne ale wątpię ze to z nich i robilo mi się wczoraj slabo i nie dobrze mi bylo proszę o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×