Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kulka pod pachą


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kilka dni temu ,,odnalazłem* u siebie pod pachą dosyc duzą kulke myślac ze to pryszcz po wczesniejszym szorowaniu pachy zaczełem ją wyciskac najpierw poleciało cos białego a potem woda kulka zmiejszyła sie do hmm 3mm i teraz juz nic na nią nie działa dodam ze mam juz ją od około tygodnia nie wiem czy poczekac jeszcze czy isc do lekarza a jak isc to do jakiego ?? z Góry dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to kaszak. Radziłbym w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem. Kaszaka leczy się przez zabiegowe usunięcie. Samo wyciskanie go nie przyniesie efektu, gdyż cały czas pozostaje torebka produkująca kaszowatą wydzielinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krystyna

jestem po operacji piersi juz 10 lat teraz zaczęly mi rosnąć markery więc onkolog skierowal mnie na usg drugiej pachy bo mam od kilku lat tluszczaka i co sie okazalo ze w tkance tluszczowej jest ognisko 20 mm z silnym cieniem akustycznym doly pachowe bez widocznych powiększonych węzlów chlonnych proszę o wyjaśnienie co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ognisko może sugerować np. zmieniony pozapalnie węzeł chłonny ze zwapnieniem. Najlepiej, żeby dodatkowo zbadał Panią chirurg, który być może celem pogłębienia diagnostyki zaleci usunięcie zmiany. Oczywiście także wynik trzeba przedyskutować z onkologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mojemu 3 miesięcznemu dziecku wyskoczyła kulka pod pachą znajduje się ona pod skórą.Lekarz do którego poszłam powiedział że to jest infekcja po czym przepisał antybiotyk który podawałam przez 5 dni z zaleceniem lekarza. Po 5 dniach podawania antybiotyku kulka nadal jest u małego nic się nie zmniejszyła.Lekarze nie wiedza co to jest. Kolejna wizytę mam 1.06.2010r. Obawiam się najgorszego nie wiem nic na ten temat nawet lekarz nie wie co to moze byc prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×