Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone jądra po operacji przepukliny pachwinowej


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pięć dni temu przeszłem operację przepukliny pachwinowej prawej. Nie była ona duża, dopiero się zaczynała. Dzisiaj zauważyłem, że mam spuchnięte jądra. Raczej wcześniej tego nie miałem. Nie wiem czy tak powinno być/. A może ma coś wspólnego brak seksu w tym czasie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nawet po kilku dniach dochodzi do obrzęku jądra po takiej operacji. To normalna sytuacja i nie ma z tym nic wspólnego wstrzemięźliwość od seksu. Po kilku dniach taki obrzęk powinien ustąpić. Proszę jak Pan leży umiejscawiać wysoko jądra (np. podkładać sobie pod jądra ręcznik) i nosić obcisłe majtki. Obrzęk powinien powoli ustąpić. Należy planowo udać się na kontrolę do poradni chirurgicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zdzoslaw

Kilka lat temu miałem operację przepukliny pachwinowej (prawej),którą zrobiono dobrze i do dzisiaj mam spokój.Założono właściwą siatkę i ssię dobrze trzyma....W między czasie zrobiono wcześniej 2 takie same operacje,które trzymały krótko i dopiero ta 3-cia dobrze trzyma. Obecnie mam problem a mianowicie,,To pewnego czasu spostrzegłem,że powiększone mam jądra. Nic nie odczuwam,brak bólu czy innych dolegliwości..Krew i inne składniki w normie,jeszcze mam erekcje bez problemu a mam już 78 lat..Tylko te powiększenie..Pytam czy to aby nie jest spowodowane tymi przepuklinami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×