Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha w okolicach pępka


Gość malwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu cierpię na bol brzucha w okolicach pępka po lewej stronie promieniujący w nogę i w stronę pleców..tragedia normalnie dziwne odczucia mam i nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji żeby sie ułożyć:( byłam niedawno w szpitalu bo stwierdzili ze mam powiększone przydatki poleżałam dostałam leki było w miarę ale teraz z znowu ból powraca i nie wiem co to może być czy to naprawdę coś z pęcherzykiem żółciowym bo czytałam forum i jakoś takie podobne objawy do mojego przypadku ale jak bylam w szpitalu miałam badania krwi i moczu robione czy ta choroba w tych badaniach jest niewykrywalna:(:( pomocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamica pęcherzyka żółciowego jest wykrywalna praktycznie tylko w badaniu USG. Aby ją wykryć należałoby wykonać USG jamy brzusznej. Jednak bóle, które Pani opisuje mogą być związane z patologią w zakresie kręgosłupa. Warto byłoby wykonać jeszcze RTG odcinak lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Oczywiście należy także skonsultować się z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo powiem szczerze z mam dziwne objawy ponieważ boli mnie teraz obecnie brzuch to po jednej stronie to po drugiej i czyje takie jak by ukłucia ale tylko czasami a do tego odczuwam bóle z lewej strony na plecach w okolicy nerki...i jak dotknę ręka do kręgosłupa na dole miedzy nerkami to jest takie jak by podrażnione i czule na dotyk:( wiec już sama nie wiem co mi możne być.. Jutro jade na badanie Usg i zobaczę co z tego wyniknie...nigdy wczesniej nie miałam problemów z kręgosłupem ponieważ jestem jeszcze dość młoda osoba mam 25 lat... Jakie sa przyczyny wogole występowania takich dolegliwość? z chorób które mi wykryto to mam refluks żołądkowy i nerwice żołądka czy to możne byc z tym związane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×