Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w przewodzie pokarmowym


Gość Annna

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Doktorze,ostatnio mialam dziwne zdarzenie,mialam silny bol na plecach,pod lopatkami,bolalo strasznie,jakby skurcze,myslalam ze mi zebra zaraz popekaja...pomyslalam,ze to zawal,no ale nic innego niz ten bol nie czulam,wzielam ranigast,niby delkatnie przeszli,w nocy znowu mialam to samo,nailalo sie jak lezalam i jak sie pochylalam do przodu,w pozycji siedzacej bol ustepowal na tyle,ze nie czulam go jako ciaglego,tylko wlasnie skurcze,ktore co jakis czas nachodzily i puszczaly,mialam wrazenie ,ze polknelam jakis wielki kamien i zatrzymal mi sie gdzies w polwie przewodu pokarmoweo,lub wpadl gdzies pod zebra...Co to jest? Minelo kilka dni,biore caly czas ranigast,dzis np czuje jak bym polknela cos wielkiego i to tak sobie wedruje z gory na dol,po calym przewodzie,delikatnie bolesne,ale bardziej nieprzyjemne...Nie zapomne tamtego bolu sprzd kilku dni,koszmar...Co to jest? Prosze o pomoc...Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie jestem doktorem, ale pocieszę cię, że mam takie same bóle, co sie okazało- wrzody na dwunastnicy, oprócz tego podejrzenie refluksu, czekam na gastroskopię. pozdrawiam, przejdz się do dobrego gastrologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smutna ania

Dodam,ze bylam u lekarza,dostalam lek Anestelok 40mg,biore juz ponad dwa tyg,ale nic mi nie pomaga,bol jest jakby okropny,rozrywajacy plecy,wzdluz przelyku,czy kregoslupa,co ja mam robic? Juz nawet na wlasna reke zrobilam sobie rtg klatki piersiowej...i nic tam jest wszystko ok...a bol jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy rozważyć wykonanie gastroskopii, w której oceni się stan śluzówki przełyku, żołądka czy też dwunastnicy (stąd właśnie mogą być te bóle). O tym badaniu musi zadecydować lekarz prowadzący. Dopiero po wykonaniu tego badania zadecydować o dalszym sposobie postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×