Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle przy skrzywieniu i zwyrodnieniu kręgosłupa


Gość Major

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu z każdym dniem czuję się coraz gorzej. Boli mnie brzuch, pomiedzy moszną i odbytem, w odbycie, na plecach. Ból występuje najwiekszy jak stoję w miejscu. Potem mniejszy jest jak stoje. Mam skrzywiony kregosłup. Obawiam sie, ze to moze byc od kregoslupa. Czy moze sie tak zdarzyc, ze nie bede mogl juz normalnie funkcjonowac, bo bedzie mnie ciagle cos bolalo? Moze sie tak zdarzyc, ze bede przykuty do lozka? Czy istnieja jakies sposoby (poza operacja) zeby zaradzic bolom pochodzacym od kregoslupa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze sie tak zdarzyc, ze nie bede mogl juz normalnie funkcjonowac, bo bedzie mnie ciagle cos bolalo? - rzeczywiście przy zwyrodnieniu, skrzywieniu kręgosłupa bóle mogą występować na stałe lub okresowo, leczenie jest trudne i małoefektywne Moze sie tak zdarzyc, ze bede przykuty do lozka? - do takiego stanu dochodzi wyjątkowo, jeśli by do tego doszło kręgosłup leczy się operacyjnie Czy istnieja jakies sposoby (poza operacja) zeby zaradzic bolom pochodzacym od kregoslupa? - tylko leki przeciwzapalne i przeciwbólowe dają jakiekolwiek efekty terapeutyczne, oprócz tego odpowiednia rehabilitacja okresowa może byc skuteczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×