Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ostry przeszywając ból w okolicach łopatki


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od razu na wstępie powiem że na prawdę nie wiem co robić, gdzie się udać itp. bo nawet nie wiem co mi dolega. Od ładnych paru miesięcy odczuwam ostry przeszywający ból w okolicach prawej łopatki a dokładniej na jej szczycie w kierunku karku. Jest on w niektórych momentach nie do wytrzymania. Dodam że z biegiem czasu zaczął on się nasilać, bo jeszcze pamiętam jak bolało mnie tylko niekiedy, teraz codziennie :-( Ten ból to jak by ucisk na jakiś nerw. Nie jest zależny od ruchu, boli praktycznie cały czas. Czytałem wiele, szukałem ale nigdzie nie mogę zajść odpowiedzi :-/ Dodam że mam tylko 17 lat. Miałem zamiar iść do lekarza ale po namyślę to co on może na to? Pewnie przepisał by mi tylko jakieś maści przeciw bólowe :-( Bardzo proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bez badania trudno mi odpowiedzieć na pytanie co może być przyczyną tego bólu. Musi Pan udać się bezpośrednio do lekarza. On po badaniu zadecyduje o sposobie dalszego postępowania. Być może konieczne będzie wykonanie badań dodatkowych (np. RTG klatki piersiowej i odcinka piersiowego kręgosłupa). O wszystkim zadecyduje lekarz po badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam dokladnie to samo_nie wolno robic zadnych masarzy,trzeba prostowac klatke piersiowa,,prosto siedziec,lopatki mniec nie przychylone,radzilabym isc do lekarza,zeby przepisal taki gorset i w tym trzeba chodzic,,,nap:w domu,,lopatki sie prostuja i bole mijaja,,jak lezysz ,tez rowno trzymac lopatki ,nisko na poduszcze,,jak masz bole ,to najlepiej sie polozyc na wznak,czyli na plecach,bez poduszki i rece na w pol zgiete ,do gory,,tak jak spi male dziecko ,niemowle,,,bole mijaja...takie bole sa spowodowane,zla postawa,albo od pracy,,od skretow naglych w prawo ,lewo,,sa powiklania po takich sprawach,bole przychodza po wielu latach,prawidlowa postawa ,poprawia stan twego zdrowia,a czkolwiek bole beda,ale coraz rzadziej,,,prosze sprobowac,,mieszkam w Niemczech,mialam robione wszystkie badania i przeswietlenia,,,,mam gorset i leze na plasko z rekoma przylegajacymi do lozka,,jak nie mowle,,bole mijaja ,ale trzeby uwazac zeby krzywo nie lezec,,,bo nawrot jest,,,,nic to nie jest ,,ale za to bole sa tak ostre ze nie idzie wytrzymac,,,rada nie skrzywiac sie,i lezec na plaskoz rekoma jak niemowle,,,w czasie bolu--pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo! mam od *2 miesiecy takie bole ja opisane powyzej zrobilam prawie wszystie badania tzn kardiolog,gastroskopie,ortopeda,badania krwi itd wszystko mam w porzadku mialam terapie pradowa izastrzyi do plecow dzis moge powiedziec ze bole troche ustapily ale bardzo chetnie sprobuje metode kora poleca *Bogusia pozdrawiam i zycze wesolych swiat i bezbolesnych nocy i dni pa eli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×