Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wyciek z odbytu po stosowaniu czopków


Gość aleksandra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aleksandra

Witam, stosuje czopki doodbytnicze butapirazol na przypadlosc ginekologiczna. Podczas wiekszego wysilku zaobserwowalam na bieliznie dość spory wyciek dziwnej tresci, raczej przezroczystej z lekkim pomaranczowym odcieniem, rzadkiej jak woda o zapachu kału. Czy jest to skutek uboczny stosowania czopków czy coś mi dolega? Dodam ze nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam ani nie mialam zadnych dolegliwosci zwiazanych z odbytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne skutek stosowanych czopków. W każdym czopku oprócz leku (w minimalnej ilości zastosowanego, wchłaniającego się całkowicie) jest substancja balastowa, która może po upłynnieniu w cieple wewnątrz odbytu wydzielać się z odbytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie mam 10 lat mieszkam z babcią i dziadkiem. babcia zawsze na noc przed spaniem jak mam jakieś problemy wkłada mi w pupe czopek i odrazu idę spać.śpię w majtkach wiec gdy rano się obudziłem to na nich uwidziałem białą wydzieline.coś podobnego do twaroszka.PROSZE O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtaszek

Mam podobnie jak kaku tylko ze ja mam brudne majtki po zastosowaniu czopków.Raz dostałem w tyłek od ojca za to że mam 12 lat a robie w portki.gdy weszedł do mojego pokoju to wyczuł że brzydko pachne i przyznałem sie ze narobiłem w portki a on kazał mi sie rozbierać aja zapytałem czemu, to on odp.że dostane za to że w tym wieku s*** w gacie jak niemowle.a ja zaczołem sie tłumaczyć lecz on mnie nie słuchał kazał mi ściągnąć spodnie i majtki i legnąć na łużko i on w tym momencie z dią pasek i zaczoł mnie bić.ale potem wszystko z ojcem sie wyjaśniło ale problem z brudnymi majtkami został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kololo334

to jest poprostu siki zmieszane z czopkiem tez tak miałam lekarzsie jom smarowac rano i wieczorem i do lekarza on ci posmaru je cipke kilka razy ipomogło wienc ci nic nie dolega musisz isc musiec zostac w szpitalu 3 miesionce i po wszystkim tylko muszisz nosic pieluchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×