Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przetoka odbytu leczona metoda hipokratesa po wypadnieciu zylki


Gość Miro

Rekomendowane odpowiedzi

Panie doktorze. tydzień temu wypadła mi żyłka z przetoki leczonej metoda Hipokratesa po ponad 2 miesięcznym okresie. nic mnie nie boli lecz cały czas sączy się niewielka ilość ropy i czasami krew z odbytu. krew zaczęła mi się sączyć kilka dni temu właśnie po kontroli bo chirurg mnie tam dość mocno wynaciskal.ropa nie jest śmierdząca jest bezzapachowa. bylem na kontroli u chirurga i powiedział ze wszystko jest ok i ze jeszcze jest dość duży kawałek do zagojenia ok 3-4 cm i dokat to się nie zagoi to tak może się robić. niepokoje się trochę tym faktem bo to już dość długo trwa. czy tak może być i czy jest taka możliwość aby przecięcie przez nitkę nie chciało się zagoić???? nitka była dość gruba coś jak sznurówka taka czerwona i niczym nie napiętą. dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety gojenie się przetok metodą Hipokratesa jest bardzo długotrwałe (trwa kilka miesięcy zazwyczaj) i uciążliwe dla pacjenta. Trudno mi określić co się obecnie dzieje bez bezpośredniego badania. Skoro chirurg powiedział, że jeszcze mogą być takie objawy jakie są to tak zapewne jest. Proszę zaufać swojemu chirurgowi, podporządkować się do jego zaleceń, a na pewno rana w końcu całkowicie się zagoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×