Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Możliwości zmniejszenia blizny po łyżeczkowaniu


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat chcialam sie zapytac czy jest jakas mozliwosc zmniejszenia blizny po łyzeczkowaniu? kilka miesiecy tamu zrobił mi sie naciek (mały guzek) na policzku (powiekszał sie) chodziłam do dermatologów,stosowałam wiele leków i masci i nic nie dawało wiec udalam sie do chirurgia i usunął to.Teraz ciaglne to przezywam i patrze w lustro i płacze bo zastała nieduza blizna, jednak bardzo mi ona przeszkadza. Prosze o pomoc i porade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie, dziekuja za odpowiedz, ale z tego co sie orientuje to żele z zawartością silikonu służą do wypełnienia ubytków, a moja blizna nie jest wklęsła lecz wypukła (bliznowiec czy cos takiego) czy na takie tez działaja te masci?? a jesli nie to moze polecałby Pan moze jakies inne zabiegi typu lesery czy zabiegi kosmetyczne?? dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silikon w żelach to nie taki sam jak w np. implantach piersi, które mają wypełniać *ubytki*. Poczytaj ulotki i informacje na temat żelów (choćby w internecie). Silikon w żelach służy do utworzenia w miarę stabilnej warstwy, tak aby leki zawarte w żelu mogły w długim czasie działać na bliznę i nie zostać np. starte, wysuszone, zmyte. Żel Veraderm jest medycznym kompozytem silikonowym. Tworzy on na powierzchni skóry cienką, nieprzepuszczalną dla wody membranę, która stanowi niewidoczny bandaż. Idealnie nadaje się do stosowania na twarzy. Kobiety mogą nakładać makijaż na żel Veradem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×