Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obrzeżenie penisa


Gość damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pytanie o obrzeżenie penisa mam lat 17 miałem problem ze stulejka ale sobie sam poradziłem z tym problemem tak powiedział mój lekarz i mam pytanie czy opłaca sie obrzeżyc penisa czy przydaje sie to zrobic czy to jest wazna sprawa czy tylko to moja sprawa czy to chce zrobic i może zostac jak mam teraz czyli norlamnie skure na penisie , a obrzeżenie to znaczy operacja czyli zdjecie uciecie skóry z zoładzia tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz problemów ze zdejmowaniem napletka, nie ma problemów z seksem to zabieg nie jest konieczny. Czasami mimo to niektórzy decyduję się na obrzezanie ze względów np. religijnych czy kulturowych, czasami estetycznych, czy higienicznych (jak ktoś się nie myje tydzień albo dłużej to obrzezany penis jest mniej brudny :-) i dzięki temu zmniejsza się ryzyko przenoszenia chorób wenerycznych, ale jeżeli ktoś dba na bieżąco o higienę to nie ma znaczenia. żołądź obrzezanego penisa jest zwykle mniej wrażliwy podczas stosunku przez to, że nie jest właśnie zasłonięty napletkiem na co dzień, ma to swoje plusy i minusy, tj. dłużej można uprawiać seks zanim dojdzie do orgazmu, a minus taki sam, tj. czasami bardzo długo trzeba uprawiać seks aby dojść do orgazmu :-) obrzezanie to usunięcie fragmenty napletka, z wędzidełkiem, albo i zupełnie całego napletka, wiele informacji jest na stronie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Obrzezanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×