Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Proteza jądra


Gość Remake

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki. 1.5 miesiąca temu miałem przeprowadzony zabieg implantacji jądra prawego. Wszystko goiło się świetnie, ok. 2 tygodnie po zabiegu zaczęła mi w kąciku ropieć rana, przemywałem to i w końcu się zagoiło. Dwa dni temu zauważyłem zgrubienie na bliźnie, kiedy nacisnąłem, wypłynęło ropa. I znów powtórka z rozrywki, przemywam to wodą borową, jak na razie poprawa jest mała. Chciałem dodać, że odczuwam bóle związane z protezą jądra, kiedy ją nacisnę, czasami również swędzi. Dodam, że miesiąc temu byłem u urologa i powiedział, że ból będzie się utrzymywał, a lekko ropiejącą ranę przemywać i na pewno ustąpi. Co z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skonsultować się ponownie z urologiem w tej sprawie. Ranę radzę przemywać roztworem Rivanolu. Po badaniu urolog wyjaśni co konkretnie się dzieje, czy wszystko jest w porządku i zaleci odpowiedni sposób postepowania. Mnie trudno cokolwiek doradzać bez badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi kolego jak terazwyglada twoj implant czy on plywa wolno czy jest jakos przywiazany , wyczuwasz cos dookola implantu ?? , pytam bo mialem usuniete jadro takze i w stawiony implant 1,5 tyg temu i wyczulem cos tam ... dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zaniepokojony

Ja mialem wstawiony implant nieco ponad miesiac temu i nie wiem co sie dzieje. Mianowicie implant czesciowo znajduje sie w moszznie a czesciowo jakby w kanale pachwinowym i do tego boli powyzej moszny pachwina. Nie jest calkowicie w mosznie i to mnie zastanawia ,czy to normalne prosze o dpowiedz i rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×