Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ranki na penisie


Gość Smutny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takowy problem a mianowicie na skórce która nachodzi na żołędzia mam pare ranek goją sie a zarazem ponawiają powodem jest tego mycie gdyż skórke trzeba naciągnąc i w tym momencie ranki pękają czym to leczyć i jak je zagoić bo męcze sie już z tym dość długo. Ranki powstały w wyniku stosunku seksualnego poprostu dziewczyna ogoliła sie wiemy gdzie a po paru dniach miała tam już drobne igiełki (włoski) i to właśnie ich sprawka prosił bym bardzo o odpowiedź i podanie sposobu leczenia itp z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skórę napletka dokładnie umyć mydłem hipoalergicznym (dziecięcym), a nastepnie na jakimś dobrej firmy żelu intymnym naciągnąć napletek. Zrobic to najwyżej 2 razy dziennie. Powinno pomóc. Jeśli nie udaj się do lekarza, gdyż może być potrzeba zastosowania maści na receptę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za pomoc tylko sam bol to nie problem bo nie jest duży a wrecz znikomy tylko poprostu jak dostane wzwodu np. na widok dziewczyny to wiadomo skorka sie naviaga i peka ponownie a pozniej przykleja sie d majtek i podczas ich sciagania znowu ranki sie otwieraja i to najgorsze nie wiem jak sie tego szybko pozbyc ranki sa nie wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem jak się okazało przyczyną tego był środek do czyszczenia i dezynfekcji toalet (domestos) ktury zawiera chlor ktury wydziela silnie żrące opary.Siadając na toalete po zastosowaniu takiego środka jest powodem takich doldgliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×