Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha po prawej stronie


Gość adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,ok miesiaca temu czulem duzy bol w okolicy prawej pachwiny ale przeszlo,nastepnie bolu juz nie bylo ale zostal duzy dyskomort. Przedwczoraj zaczelo bolec na nowo i czule takrze bardzo wzdety brzuch na wysokosi pepka ok 15 cm w prawo strone. Brak goraczki,barwa moczu zoltawa. Czego moge sie spodziewac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi odpowiadać na takie pytania bez bezpośredniego badania. Takie bóle mogą mieć różne pochodzenie. Trzeba w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza. On po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania. Być może konieczne będą badania krwi i moczu lub/i USG jamy brzusznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to zle ujelem,nie mam wyczuwalnego guza tylko jakby prawa strona od pepka byla wyraznie wieksz od lewej to jest przy napieciu miesnia. Pozatym lekki bol i pieczenie w prawe pachwinie ale tez bez guza.Jest dziwne uczucie pelnego brzucha i dyskomfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny ból brzucha z prawej strony. w sobote z rana poszłam sie załatwic, oddawajac mocz poczulam bol z tyłu plecow z prawej strony. przeszło po minucie, usiadłam w pokojupo czym zacza mnie bolec bol brzuch z prawej strony, bol był bardzo silny. zaczełam sie pocic, nie mogłam sie ruszyc, nawet nie mogłam sie ułozyc do wymiotowania.goraczki nie było. pojechałam do szpitala lekarz stwierdził ze nic mi nie jest. w nocy nocy zaczeło mnie bolec znowu tym razem całe biodro az po żebra, bol znikna znowu. drugiej nocy miałam bol w brzuchu jak na biegunke po czym po 5 min przestało bolec, teraz odczuwam dyskomfort z tej strony a to kuje a to lekko boli, cigle cos tam dziubie. Przepraszam z błedy. Czy ktos moze mi powiedziec co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. od kilku dni zaobserwowalam bóle w podbrzuszu z prawej strony.. ciezko dokladnie zlokalizowac miejsce, ból promieniuje w strone uda, pachwiny, a nawet pleców.. Prawie 2 lata temu miałam wycinany wyrostek. Czy to mogą byc bóle z tym związane,np. ból blizn wewnętrznych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o kał , lekarz powiedział ze to nie jest wyrostek okłamałam go ze sie załatwiłam wieczorem tego samego dnia co przyszłam , przepisał mi nospe i cos na zoładek ale to nie pomaga wiec was prosze o rade *(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×