Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały guzek w okolicy wzgórka łonowego


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... Od 2 dni męczy mnie problem z którym nie wiem co zrobić ani do jakiego lekarza się skierować , tato polecił chirurga. Otóż 2 dni temu podczas kąpieli - wyczułam w okolicy wzgórka łonowego pod skórą niewielki guzek. Jest on umiejscowiony mniej więcej na środku, nie na wargach sromowych, ani w okolicy łechtaczki... Jakby to ująć - nie muszę nawet zaglądać w okolice pochwy ,gdyż jest on po prostu umiejscowiony mniej więcej 4 cm od miejsca , w którym zaczynają się włosy łonowe, analizując od strony brzucha... Dotykając go mogę określić go jako 0.5 cm, może troszkę mniej, i gdy dotykam odczuwalny jest lekki ból. Nie wiem skąd się wziął tak nagle, wcześniej z pewnością go nie było. Czy mogą to być początki lub późniejsze stadia nowotworu ? Co powinnam robić? Martwię się tym strasznie. Z góry dziękuję za odpowiedź..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, że to jakiś stan złośliwy nowotworowy. Być może to jakiś kaszak, tłuszczak lub włókniak. Trudno mi określić bez badania. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam taki sam problem, tyle że jest to ciut większe, może ma z 1cm... I wgl Mnie nie boli, ale nie mam pojęcia co to jest... Na początku myślałam że może to być od golenia, ale mam to już od tygodnia... Martwie się *(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×