Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolący tłuszczak


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak miałem 18 lat wyczułem pierwszego guzka na prawym boku brzucha pod ostatnim żebrem, kuł mnie więc się balem że to rak jak miałem dwadzieścia parę lat skorzystałem z okazji że pracowałem w szpitalu i pochodziłem po chirurgach którzy mnie wyśmiali, jeden powiedział że mi wytnie jak urośnie na 1 cm, więc poszedłem do onkologa, który rozcioł mi skure pgrzebał paluchem i powiedział że nic tam niema, jak wyszedłem z budynku szpitala to pomyślałem że niedługo umrę, całe życie przeleciało mi przed oczami i zastanawiałem się co robić, bawić się, wyszaleć czy szukać pomoc, ale ani na to ani na tamto nie miałem pieniędzy, poszedłem do lekarza ogólnego, który jest neurologiem, i powiedział mi że ten guzek nachodzi na nerw i za to mnie boli i lepiej z tym nic nie robić, potem dopiero Mama mi powiedziała że Tata też to ma, mam też duże tłuszczami q różnych miejscach, tamtego małego pod żebrem już prawie nie czuję, ale od paru dni pod lewą piersią mnie boli ikuje na plecach po drugiej stronie,  ja radzie się badać, ale się nie przejmować, sporzywać marihuanę medyczną, ćwiczyć jogę tai chi, słuchać uzdrawiającej muzyki, z zabiegami lepiej uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×