Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Carcinoma lobulare invasivum mammae. Carcinoma lobulare in situ


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o przetłumaczenie mojego wyniku badania histopatologicznego*Pierś prawa o wymiarach 6,5x5x3,5cm(kwadranty boczne)z guzem o wymiarach 2,7x1,1x1,8cm ogniskowo dochodzi do powięzi.Powięż wolna od nacieku, ruchoma.Margines od strony skóry 0,8cm,pozostałe:1,5*1,8*2,5cm.Od powięzi do 4mm-guz z najbliższego sąsiedztwa powięzi. 93521-525-guz*93526-receptor-Carcinoma lobulare invasivum mammae. 93527-529-dysplazja z bezpośredniego sąsiedztwa guza-Carcinoma lobulare in situ-punktowe ognisko. 93530-544-węzły chłonne pachy-Carcinoma metastaticum1/15. Chciałabym się diwiedzieć jakie mam szanse na wyleczenie ,mam 38 lat ,nikt w rodzinie nie miał raka piersi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

93521-525-guz*93526-receptor-Carcinoma lobulare invasivum mammae. - rak płacikowy inwazyjny sutka 93527-529-dysplazja z bezpośredniego sąsiedztwa guza-Carcinoma lobulare in situ-punktowe ognisko. rak płacikowy sutka w stadium powstawania 93530-544-węzły chłonne pachy-Carcinoma metastaticum1/15. - węzły chłonne przerzutowe - jeden przerzutowy na 15 przebadanych Na pewno o dalszym sposobie leczenia powinien zadecydować onkolog (być może zadecyduje jeszcze o chemioterapii, jeśli leczenie było oszczędzające radioterapii). Rokowania są dobre, duże szanse wyleczenia. Stopień zaawansowania raka nie jest duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×