Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Magnetoplag na hemoroidy


Gość ALA

Rekomendowane odpowiedzi

jestem po operacji hemorojdów,i drugi raz po wycięciu polipów w jelicie grubym,nadal mam hemorojdy wewnetrzne i zewnętrzne i bardzo cierpię , nic mi już nie pomga .dowiedziałm sę o czymś takim jak magnetoplag, proszę mi powiedzieć czy to jest prawda co o nim piszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi Pani zdawać sobie sprawę, że to tylko leki wspomagające, które mogą łagodzić objawy choroby hemoroidalnej, ale na pewno jej nie wyleczą. Najskuteczniejszym sposobem pozbycia się żylaków odbytu jest ich usunięcie operacyjne. Trzeba zdawać sobie sprawę, że w zaawansowanej formie hemoroidów czasami trzeba wykonać 2 i nawet 3 zabiegi, żeby uzyskać spodziewany efekt leczniczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z hemoroidami i zaryzykowałem z tym Magnetoplagiem. To nie jest lek, tylko aplikatory magnetyczne. Rzeczywiście bardzo szybko widać efekt. W instrukcji jest napisane, że terapię można powtarzać. Ja akurat nie musiałem bo objawy póki co całkowicie ustąpiły. Ale gdyby nawróciły, to powtórzę. Najfajniejsze jest to, że do powtórnych terapii stosuje się te same aplikatory bez konieczności zakupu nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnetplag to ściema. W organiźmie nie ma czegoś takiego jak pole magnetyczne. Jest to opinia którą głoszą znachorzy i różnie ezoterycy -wspominając o naturalnym polu magnetycznym ciała, czakrach i takich tam. Jeśli cokolwiek w tym jest to naturalne środki które występują we wszystkich produktach czopkowych do leczenia hemoroidów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Bart to chyba nie chodził do szkoły, a już na lekcje fizyki to napewno nie. Wszystkie żywe organizmy wytwarzają pole magnetyczne, to wiedzą dzieci w przedszkolu. A ten Magnetoplag to rzeczywiście działa. Przez wiele lat szczególnie latem przechodziłam męczarnie. W ubiegłym roku kupiłam i nareszcie skończyły się męki. Operacja też nie daje gwarancji. Trzeba by uszczelnić żyły, a póki co nie znaleziono skutecznego sposobu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosowalem magnetoplag nic nie dziala nawet lekarz stwierdzil ze to sciema magnez o zmiennym polu magnetycznym na czlowieka nie dziala a taki ma magnedtoplag o stalym polu to i owszem np wkladki itp ala stalym polem magnetycznym leczy sie takie schorzenia jak reumatyzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Drodzy Internauci , mam takie pytanie ... czy orientuje się ktoś z Państwa, czy Magnetoplag jest dostępny także np . w Wielkiej Brytanii ? Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedac specjalnym fachowcem wyczuwam scieme i podstawianie komentarzy tez samej osoby pod innym podpisem reklamujac niesamowity *MAGNETOPLAG* :))) dajcie se siana i uwazajcie na reklame, z tego co sie orientuje, nie mozna wykorzystywac do niej autorytetu w postaci lekarzy, nalezy wowczas liczyc sie z niezla kara, za co jestem wdzieczny. SCIEMNIACZE!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wystarczy pomyslec, skoro hemoroidy powstaly na skutek pewnego trybu zycia, trzeba zaczac od jego zmiany, a skoro sa ta uszkodzone naczynia krwionosne - zastosowac cos do ich regeneracji czy udroznienia . Nie jestem lekarzem wiec nie mi sie wypowiadac ,ale biorac to na zwykle rozumowanie, chyba cos w tym bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy parafianie jedżcie OTRĘBY OWSIANE na śniadanie,dupka nie boli,siadasz do woli.Jelitka czyściutkie robisz ładną kupkę.To sprawdzona metoda,na figurę,na głoda,na jelita i dupkę,cholesterol niziutki same dobre skutki.Za piątaka masz kilo owsiaka.Pa!-regularnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa. Stosuje Magnetoplag od 5 dni, hemoroidów nabawiłam się nie złym trybem życia jak tu piszą niektórzy tylko porodem-uniknąć się nie dało *-) tak więc od 10 miesięcy się męczyłam, świąd, pieczenie krew-słowem tragedia. Na te dwa śmieszne plastiki zdecydowałam się ze strachu przed wizytą u lekarza, koszt też nie powiem spory 300 zł w Polskich realiach to troche jest, ale ku mojemu zdziwieniu to zaczyna dawać efekty po 5 dniach prawie go nie mam-mój wredny przyjaciel znika! nic dodać nic ująć.szkoda tylko,że tak mało osób się wypowiada na forum, bo już dawno temu bym miała problem z głowy.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam zamiar kupić ten magnetoplag, ale ze waham się ze względu na cenę. Widzę dużo pozytywnych opinii i jedną konstruktywną negatywną. Czy jest oprócz rafała ktoś komu ten wynalazek nie pomógł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/do Roberta/ mam problem od kilku lat i już trochę poczytałem na ten temat. Zgadzam się z Tobą, że trzeba coś zrobić, żeby udrożnić i zregenerować naczynia. Ale czytałem też, że pole magnetyczne ma wpływ na regenerację i rozwój naczyń. Dlatego pytam na forum, bo słyszałem o działaniu pola magn, ale nie chcę w ciemno wywalić 3 stuf :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo wam zycze wyzdrowienia i moze do lekarza lepiej isc niz czytac te brednie. w tv polonia1 sa te same zwroty i zdania uzywane przy wciskaniu nam tego produktu,podkreslam produktu nie lekarstwa,kazdy dostal pieniadze za te slowa wypowiedziane w reklamie tu i w tv. Zycze madrosci i prosze do lekarza by nie nabijac kasy balwanom i oszustom . co dzien znajduje sie grupa cwaniakow chcacych zarobic kase latwo i szybko. wszystkie te produkty sa hinskie lub z okolic mozna je kupic na kon tenery czy palety koszt jednego okolo 6 centow torazy 4 mamy 24 groszy .do tego koszty transportu( ZALADUNEK*STATEK *ROZLADUNEK I PRZECHOWANIE) DO TEGO REKLAMA I ZYSK NA MAXA:pamietajcie reklamy o tak dlugim limicie czasu sa zawsze w marnych tv i na tym zarabiaja . zycze madrego wyboru i pozdrawiam Piotr Niemcy Dortmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jadwiga

Do pana Piotra z Niemiec .Zastanawiam sie nad kupnem magnetoplagu poniewaz jestem bardzo podejrzliwa czytam rózne fora na ten temat chociaż fakt jest ich mało i to mnie niepokoi.Natomiast nie zgodze sie z ta ,Chińszczyzna,poniewaz ten lek produkuje Polfa Łódż i można go zamówić w aptece.Być może jednym pomoże innym nie ale wolałabym być w tej pierwszej grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając fachowych opinii nt Magnetoplagu natrafiłem na to: *Ocena skuteczności aplikatorów Magnetoplag w łagodzeniu objawów choroby hemoroidalnej* http://www.czelej.com.pl/Gastroenterologia_Prakrtyczna_nr_3_2012-3-458.html Ciekawe, czy to też ściema. Czy widział ktoś ten artykuł w oryginale lub miał w ręku to czasopismo? Poproszę o informacje, czy to są wiarygodne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odwiedziłem mojego teścia. Rozmawialiśmy o tej nieprzyjemnej przypadłości. Aktualnie leczę hemoroidy u lekarza. Teść zaproponował mi zakup w/w magnesów. Twierdzi, że jemu pomogły w 100%. Czytając info w internecie trafiłem na to forum, jednak przed zakupem porozmawiam jeszcze z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×