Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Cystitis chronica medii gradus


Gość Mirosław

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie! Też tak miałam! Mirosław, zrób koniecznie posiew moczu i nich Ci określą leki, na jakie bakterie są wrażliwe, bo mnie leczyli wieloma lekami i dopiero jak posiew zrobiłam i dobrali mi właściwy antybiotyk, to dopiero się wyleczyłam! A też już mi w przewlekłe przeszło. I łykaj raz dziennie ProUro! Też pomaga wypłukiwać bakterie z cewki i pęcherza i powoduje, że nie przywierają do ścianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! od ponad pół roku mam problem z pęcherzem i problemami kobiecymi na zmianyy,a bardziej z cewką moczową, jak siedze czuje ból,pieczenie,i nie umiem jak mi sie zachce siusiu utrzymać moczu tylko szybciutko pędzę do toalety.Byłam leczona ,różnymi lekami,antybiotykami,i jak lepiej było w cewce to robił sie ztan zapalny dopochwowy i tak cały czas na zmiany.Obecnie jestem na wlewach dopęcherzowych,ale ból sie nie zmniejsza mimo ze były dopiero cztery i z powodu okresu musiałam przerwać,miałam też robiony badanie histopatologiczne i wyszło *CYSTITIS CHRONICA.HYPERTHROPHIA ET METAPLASIA PARAEPIDERMALIS UROTHELII., CZY MOŻE KTOŚ WIE DOKLADNIE CO TO JEST I JAK TO POWINNO SIE LECZYC ZEBYM NIE MUSIAŁA PRZYJMOWAC GROMADY NIEPOTRZEBNYCH LEKÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko, nie mam odpowiedzi na Twoje pytanie,powinien Tobie wyjaśnić ten lekarz,który skierował Ciebie na cystoskopię,bardzo Tobie współczuję z powodu Twoich dolegliwości,sama borykam się z tym problemem od wielu lat. Długo.miałam częste zakażenia bakteryjne,a choroba została zdiagnozowana w 2002r.potem robiłam cystosk. w 2006r.Bóle wciąz narastały,pieczenie kłucie i pojemność się zmniejszała,aż teraz mój pęcherz ma pojemność 150mll.Kilka dni temu robiłam cystosk. i w wyniku histopat. mam opis po łacinie i po polsku.Koniecznie musisz poszukać lekarza który będzie starał Cię leczyć,to ważne bo jak mamy chroniczne zapalenie to już niedobrze. Nie piszesz jaki lek masz stosowany do wlewek.Ja miaLam neomycyne 1%,potem przez długi czas wlewki z azotanu srebra,nawet sama je robiłam i chyba najlepiej. Ale to nic nie pomogło.Teraz mam taki opis:skrzepy krwi i wysięki włóknikowe zmiany zapalne silnie wyrażone. jestem na końskiej kuracji antbiot. przez miesiąc.,nie wiem co dalej będzie. Iwonko lecz się póki czas,masz szansę,Twoja choroba nie jest tak zaawansowna,pół roku to niedługo,dziwię się że już doszło do chronicznego zapalenia.Winni są lekarze,bo zamiast dać skierowanie na posiew,to w ciemno dają antybiotyk,i jedna bakteria zginie a inne pozostają osłabione i się zmutują,wtedy trudno się ich pozbyć. Zyczę Tobie polepszenia i znalezienia dobrego urologa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×