Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból krocza


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu męczy mnie ból krocza podczas dnia jak jestem w pracy, siedzę i chodzę. Ból się zmniejsza jak się położę. Jak się zdrzemnę w ciągu dnia nawet na 10-15 minut i się obudzę i zacznę chodzić to nic mnie nie boli przez kilka lub kilkanaście minut. Również mnie nie boli w godzinach rannych. W nocy ból nie występuje. Czy bez wizyty u urolga się nie obędzie? Co to może być? Prostata, jądra, penis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi odpowiedzieć na takie pytanie bez badania. Najlepiej byłoby w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Być może to jakiś stan zapalny raczej prostaty. Urolog po badaniu wyjaśni Panu przyczynę dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie temu byłem u urologa, ponieważ pobolewały mnie jądra. Jednak lekarz urolog nic nie znalazł. Miałem badanie palpacyjne jąder oraz usg. Natomiast nie zbadał mi prostaty. Krótko mówiąc ból z jąder przeszedł na prostate :( A czy może ten ból *pochodzić* z głowy? Czy powienienem się udać jeszcze raz do urologa? W przyszłym tygodniu wyjeżdzam na tydzień na szkolenie - czy takie odłożenie wizyty może mi poważnie zaszkodzić, np nieodwracalnymi zmianami lub chorobą nowotworowa? Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może ten ból *pochodzić* z głowy? Czy powienienem się udać jeszcze raz do urologa? - tak ból może mieć podłoże psychogenne W przyszłym tygodniu wyjeżdzam na tydzień na szkolenie - czy takie odłożenie wizyty może mi poważnie zaszkodzić, np nieodwracalnymi zmianami lub chorobą nowotworowa? - można spokojnie wyjechać na szkolenie, zapewne nic się nie stanie, konsultacja z urologiem w trybie planowym, nowotwór na pewno został wykluczony przez urologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam 22 lata od tygodnia mam problem z pieczeniem po prawej stronie moszny, wyczuwalna jest też żyła która przy dotyku zwiększa ból byłem z tym u lekarza rodzinnego to mnie zbył lekami przeciwbólowymi które z resztą nie wiele dają dodam też że przy kąpieli w gorącej wodzie to miejsce robi się jeszcze bardziej ciepłe przez co ból jest mocniejszy i choć idzie z tym żyć to jest to straszny dyskomfort w ostatnim czasie mam też wrażenie nie pełnego oddawania moczu po prostu muszę iść drugi raz oddać jeszcze kilka kropli. Pomoże ktoś co to takiego? Do jakiego lekarza udać się z tym najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×