Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w dolnej części brzucha


Gość Karolina- Łódż

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina- Łódż

Witam. Leczę się na nadżerkę jelita cienkiego, zażywam leki Duspatalin juz od miesiąca ale wczoraj zauważyłam krew w kale.....do tego codziennie mam straszne bole brzucha a najbardziej nasila się po prawej dolnej części brzucha....czym to może być spowodowane ? prosze o odpowiedż. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się udać do lekarza w celu odnalezienia krwi w kale. Ważna jest informacja jak wygląda ta krew tzn. czy jest to świeża krew czy ciemna i bardziej czarna a może zmieszana z kałem. Krwawienia mogą być skutkiem hemoroidów, polipów, chorób zapalnych jelit, bądź zatruciem bakteryjnym. Najlepiej udać się do lekarza, jak radzi kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mama1987

Witam. Dolega mi silny ból brzucha, który obecnie zrobił się słabszy. Mam biegunkę i wydaję mi się że w kale jest również krew. Co może być tego powodem? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od 5 dni po tym jak naduzyłem alkoholu i zjadłem odgrzewane mięso, mam uporczywy ból brzucha z prawej strony ok 5 cm od pępka w kierunku biodra. Dodam że ból jest tylko miejscowy. Jest on w sumie cały czas stały i nasila się przy uciskaniu ( przy odrywaniu ucisku nie boli) lub gwałtownych ruchach, a dodatkowo miałem biegunke. Lekarz 3 dni temu, po wzroscie temperatury do 38,6*C wysłał mnie na SOR. Zanim dostałem sie do lekarza temperatura spadła do 37,0*. Miałem zrobione badania krwi i USG które nie wykazały żadnych nieprawidłowosci jesli chodzi o stan zapalny związany z wyrostkiem. Podwyższone delikatnie miałem próby wątrobowe i amylaze w moczu. Chirurg stwierdził że przyczyną może byc błąd dietetyczny i odesłał mnie z dietą do domu. Poszedłem na konsultacje do innego lekarza, a ten również zrobił mi badania krwi i USG które równiez nic nie wykazało. Obecnie gorączki nie mam. I tutaj moje pytanie: czy taki ból może byc zwiazany z błędem dietetycznym i jak długo moze on trwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Od ponad miesiąca dokuczają mi bóle po lewej stronie brzucha. Najczęsciej odczuwam ból poniżej pępka. Miałam robione badanie USG, gastroskopię, badanie krwi, byłam u ginekologa. Wszystkie wyniki wyszły dobrze, lekarz dał mi lekarstwa, które mają poprawić motorykę jelit(stwierdził, że ból może być spowodowany stresem). Lekarstwa zażywam od jakiegoś czasu, ból nie ustępuje. Nie mam zielonego pojęcia co powinnam zrobić. Nie mogę normalnie funkcjonować z tym bólem. Nie mam żadnych innych objawów...proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×