Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzki za uchem u dziecka


Gość iwona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój sześcio miesięczny synek ma za uszami guzki wieksze i mniejsze ,wydaje mi się jagby sie powiększały a synek nie chorował usg nic nie wykazało ,morfologia jest dobra pediatra podejrzewa ze są to guzki na węzłach chłonnych i chce nas skierować na ich wycięcie . Czy u tak małego dziecka wycina sie takie guzki i jakie badania powinniśmy jeszcze zrobic a morze antybiotyk pomorze , Dziękuje i pozdrawiam *))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 22 stycznia na wizycie u ginekologa na badaniu uSG wykryto u mnie torbiel na lewy jajnkiu o średnicy 6 cm. Wcześniej przez 4 lata brałam tabletki antykoncepcyjne (femodem) w sierpniu postanowiłam je odstwić i od teo czasu mam problem z niereguralną miesiączką. W październiku poszłam do ginekologa, dostałam luteine na wywołanie okresu, pomogło na 2 miesiące, a od grudnia znów nic. Poszłam właśnie w tej sprawie w styczniu do lekarza i od razu dostałam skierowanie na laparoskopię torbieli którą mam mieć zrobioną w poniedziałek 1 lutego. W tym tygodniu czekania na zabieg dostałam okres. Moje pytanie brzmi czy może to w jakiś sposób wpłynąć na wchłonięcie się torbieli? czy jednak mój zabieg jest nieunkniony? dodam że mój lekarz jest obecnie na urlopie wiec nie mam mozliwosci na konsultacje z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×