Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy konieczny zabieg? napletek nie schodzi w wzwodzie


Gość Janek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 14 lat, długiego penisa i problem... napletek w czasie "stania" nie schodzi do końca i zostaje tylko mała dziurka, ale gdy "leży" napletek bez problemu schodzi, lecz gdy stanie można go ściągnąc do połowy żołędzia tylko siłowo, i tylko do połowy, czy konieczny zabieg???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 16 lat gdy jest w zwodzie to moge sciagnac napletek albo bardzo mnie to boli i gdy dotykam żołędzia to mni boli ale jgdy nie jest w zwodzie to schodzi bez problemowo albo jednak gdy zejdzie to poza zołądz i nie dalej jest odrazu pod zołędziem prosze o pomoc!! Z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić czy wszytsko jest w porządku bez badania. Jeśli ściągnięcie napletka z żołedzia nawet w czasie wzwodu powoduje dolegliwości bólowe to może być objaw niepełnej stulejki lub zbyt krótkiego wędzidełka napletka. Radzę w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin musisz go poprostu wyćwiczyć ćwicz ciągle kup sobie olejek i po tygodniu wszystko będzie git ja miałem stulejke ledwo schodził w spoczynku po 2 tygodniach nawet w zwodzie nie mam problemów schodzi do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie jest skierowane do specjalisty, prosze o jakas wskazowke, otoz: prawdopodobnie mam stulejke ,wydaje mi sie tak poniewaz penis w stanie spoczynku - skora schodzi elegancko, moge odslonic zoledzia, ale dalej gdy skora schodzi na ok1,5-2cm zauwazam jakbym mial gumka scisnietego czlonka i dalej nic z tego. W zwodzie sprawa prosta - skora schodzi z zoledzia i *wskakuje* pod zoledzia...dalej nie moge nic zrobic, jakby wiecej skory nie bylo, a przeciez jest... Co zrobic? zabieg? cwiczenia? prosze o podopowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Mam 11 lat . Gdy byłem mały ( nie pamiętam ile miałem lat 4-5-6) Miałem operacje bo nie mogłem ściągnąć napletka , Ale po operacji znów napletek się nie chce naciągnąć ( nie pamiętam czy od razu po operacji dało się ściągnąć). Pod skórą widzę takie Biało-Żółte coś takiego dziwnego. U góry penisa jest taka dziwna żyła wystająca oraz takie wypukłe. Gdy dotykam orzeszek to to tak boli . Jak ruszam napletkiem (wale) to wychodzi z dołu takie żółte coś na górę i mam takie dziwne uczucie po minucie walenia. Podobno nie można chodzić w obcisłych spodniach , nie kąpać się w ciepłej wodzie itd. Dziś natomiast waliłem i wyleciało coś takiego klejącego co to może być sperma ? Proszę o odpowiedź od lekarza bo mnie to nie pokoi , ponieważ pani od WDŻ powiedziała że jak się nie da ściągnąć napletka to nie można mieć dzieci . Dziękuję liczę na szybką odpowiedz jeżeli jakieś pytanie proszę o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×