Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie penisa podczas oddawania moczu


Gość Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat i od kilku dni zaczął mnie piec penis podczas oddawania moczu. Myślałem, że to tylko chwilowe ale z każdym dniem jest coraz gorzej. Podczas wytrysku jest wszystko ok(nie piecze). Drugą sprawą są takie jakby pryszcze na skórze penisa. Da się je wycisnąć ale tylko raz spróbowałem wycisnąć bo wiem, że nie powinno się tego robić. Co mam z tym zrobić? Pryszcze nie mają jakiegos konkretnego koloru czy coś. Po prostu grudki pod skórą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pryszcze to pewnie prosaki - nic groźnego. Natomiast pieczenie podczas oddawania moczu może sugerować zapalenie cewki moczowej. Kup sobie ProUro i załatwiaj się dużo, dużo pij wody z cytryną, może uda się wyplukać bakterie z cewki. Jeżeli nie przejdzie to do lekarza po antybiotyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że prosaków nie da się wyeliminować? Czy jest jakieś zagrożenie, że partnerka podczas stosunku się tym zarazi? Czyli do tego pieczenia to najpierw te leki bez recepty i herbatka a potem dopiero lekarz? A nie lepiej może iść od razu do lekarza po skierowanie na jakieś badania bakteriologiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że prosaków nie da się wyeliminować? Czy jest jakieś zagrożenie, że partnerka podczas stosunku się tym zarazi? - prosaki nie są zaraźliwe Czyli do tego pieczenia to najpierw te leki bez recepty i herbatka a potem dopiero lekarz? A nie lepiej może iść od razu do lekarza po skierowanie na jakieś badania bakteriologiczne? - jeśli niepokoją Pan te objawy radzę od razu bezpośrednio udać się do lekarza, być może będzie konieczne wykonanie badania ogólnego moczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 39 lat ,od kilku miesięcy zauważyłem że w trakcie orgazmu mam minimalny badz całkowity brak wytrysku,sperma wypływa bez większego ciśnienia dopiero po szczycie,potem odczuwam pieczenie i szczypanie w odcinku penisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×