Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwna narośl na wewnętrznej skórze penisa


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu mam dziwna narośl pod głowka czlonka a dokładniejna skorze pod nią. Sa ta jakies zgrubienia, nie da się ich wycisnąć, raz zdazyla się sytuacja ze kawalek odszedl troche odskory i go oderwalem. Nie boli przy nacisku ale występują lekkie bóle przy nasuwaniu lub zsuwaniu skóry. Mam 16 lat i razna jakis czas się masturmuje czy to moze miec związek ? jak to wyleczyć ?? Czytam wieleinnych artukułow i wydaje mi sie że to nie sa gruczoły łojowe czy prosaki. oto zdjęcia : http://img200.imageshack.us/gal.php?g=dsc00355cd.jpg witac taki pasek bialych(żółtych zgrubień) Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są bardzo nieostre i trudno mi ocenić co to może być. Prawdopodobnie to jakiś stan zapalny miejscowy żołędzi prącia. Proszę tego nie leczyć samego. Należy o tym fakcie poinformować rodziców i udać się z tym problemem do dermatologa. Raczej nie ma to nic wspólnego z masturbacją (jeśli robisz to delikatnie). Dermatolog po badaniu zaleci odpowiednie postępowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem na wizycie u dermatologa/wenerologa i stwierdził że to LSA (Liszaj twardzinowy i zanikowy). Nie jest na 100% pewny bo nie jest znana przyczyna choroby. Przepisał mi lek Protopic 0.1% rano i wieczorem a gdybym odczuł swędzenie to lek elo-baza. Co o tym sądzicię ? Jakies rady odnośnie leczenia ? Zlecił mi też żebym pobrał kawałek tego zrogowacenia do dokładnego zbadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze zdiecia doklanie czy ja nie mam czegos podobnego wsawie foto . mam to od jakis 8 miesiecy zaczolo sie od jendego takiego 1 dzyndzla bo nie wiem jak to nazwac bo to krosty nie sa widac na focie zreszta kto moze mi pomoc nigdzie z tym nie bylem z forum tyle co czytalem to klotromozolum smaruje ale nic nie daje to nie pachnie nie smierdzi nie wydziela niczego i swedzi poprostu jakas narosl sie z tego robi a robia je te setki dzyndzelkow prosze o porade http://i49.tinypic.com/2wc2lox.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bartek, bardzo dobrze, że byłeś u lekarza, i to takiego, który postawił prawidłową diagnozę, a do tego zastosował odpowiednie *leczenie*. Niestety, na tę chorobą jak dotąd nie wynaleziono skutecznych medykamentów. Wielu dermatologów wymyślałoby niestworzone rzeczy i dawało Ci kortykosteridy, fajnie, że ten Ci przepisał protopic, chociaż i on jest lekiem paliatywnym. Lepszym jednak niż kortykosteroidy, bo nie niszczy kolagenu, co między innymi robi LSA. Ok, do rzeczy, musisz być cały czas pod obserwacją dobrego dermatologa, któy zna się na tej chorobie, bowiem potrafi być ona łagodna, ale potrafi być grożna i prowadzić do raka kolczystokomórkowego. W razie pytań pisz do mnie - JohnyWalker5@wp.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof

ja tesz coś złapałem byłem kilka razy u prostytutki i po tych spotkaniach za 3 mieśiące wyszło mi to samo na wewnencznej stronie skurki penisa białe wypuklenia a u żywałem prezerwatywy co to może być prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×