Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Boląca noga


Gość mattii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od około miesiąca czuje moją lewą nogę jakąś taką dziwną,boli mnie jakoś tak w okolicy lewego pośladka i ból czasem promieniuje aż do kolana,czasem czuje takie jakby nadciągnięcie mięśni,a najgorzej jest przy schylaniu sie wtedy czuję jak bardziej boli...i po zatym to mam jakieś słabe krążenie bo stopki mam zimne....prosze o poradę co mam zrobić,czy powinnam udać się do lekarza?????podrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić bez badania. Takie objawy mogą być związane z patologią w zakresie kręgosłupa (np. ucisk na korzeń nerwowy). Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem. Być może konieczne będzie wykonanie RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa (może konsultacja neurologiczna i/lub chirurga naczyniowego - oziębnięcie stóp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedz...Panie doktorze chciałam zapytac czy to nie ma związku z tym że miałam robioną biopsje bo na tej stopce nz śródstopiu miłam taką narośl i mósieli mi to usunąc i tydz tem miałam usówane!!!!!a z kręgosłupem to mam problemy zawsze coś tam strzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje za odpowiedz,bo juz sie martwiłam że to może mieć jak wpływ .NA tej nodze takrze robia mi sie żylaki.i to tak pod kolanem zaczyna mnie tak ciągnąć jak,mam takie uczucie jakby coś za te żyły mnie ciągneło,martwia mnie te moje zimne stopy ,czasem to i łydki mam zimne,może być to przyczyna słabego krążenia ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,od miesiąca mam okrapne bóle prawego pośladka i nogi do palców.Przyjęła serię zastrzyków,movalid,olfen w chwili obecnej biore voltaren 3 sastrzyk,ból nie ustępuje,drętwieje mi noga oraz bardzo bolą kości w obu pośladkach,bioę mnóstwo lekków,np.tolperis,witamine b1pirxikan,nikt nie może mi pomóc,dziękuje za odpowiez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu ,boli mnie kręgosłup aż promieniuje do barków rąk .Drętwieją mi dłonie ,nie mam sił by cokolwiek utrzymać w dłoniach.Byłam u lekarza i oczywiście w szpitalu na neurologi ,biorę leki ale nic nie pomaga , lekarz postawił diagnozę ,a do tego mam dużą narośl kostną na kręgosłupie szyjnym.Czy to trzeba będzie usuwać operacyjnie ,bardzo się boję , a może to jakiś guz ,co uciska ,robi mi się słabo i ból nie przestaje ,czy poddać się operacji...proszę o poradę dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×