Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból wątroby


Gość Roman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 50lat i czwartek zacząła bolec mnie wątroba, tak mysle ze to wątroba bo boli tam gdzie sie kończą żebra, wczorja byłem w szpitalu , lekarz dał mi no-spa i perarginum w sastrzykach, noc przespałęm , ale dziaj nadla boli, Biore wsztkie leki ranigasty , no-spa, verdin ale nic nei pomaga. Lekarz stwierdził ze obtłusciłem sobie wątrobę, faktycznie sporo jadłem ostatnio a brzuch mam dużawy :) prosze mi powiedzieć czy moge termofor z gorącą wodą przykłądac , moze to pomoze, lub jakie leki brac lub kiedy przestanie to bolec po takim objedznie lub zatluszczeniu ? dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy mogą wskazywać na kamicę pęcherzyka żółciowego z zapaleniem pęcherzyka. Stłuszczenie wątroby nie wyzwala dolegliwości bólowych. Radzę w tej sprawie ponownie udać się do lekarza zapewne będzie konieczne wykonanie USG jamy brzusznej. Jeśli to rzeczywiście kamica termofor z ciepłą wodą powinien przynieść ulgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam od kilkunastu lat ból w okolicy watroby pod prawym rzebrem a od ok 3 miesiecy okropny bol i straszny problem przy schylaniu sie. podobno kamienie oraz ztluszczona watrobe. pewnie od lekow branych prez cale zycie .prawdopodobnie musze wyciac kamienie .pozdrawiam to i tak tylko jedna z wielu powaznych chorob .gdyby ktos chcial mozemy popisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość renata,rovereto,wlochy

Otoz,od paru lat mam kamyczki na watrobie,sa male i te male kamyczki potrafia narobic zamieszania.Kiedy sie przemieszczaja dostaje buli .Od niedawna domyslilam sie ze bardzo MI pomaga goraca herbata(czarna)z plastrem cytryny (oslodzona).Wypijam pare lyzek goracej herbaty z cytryna i przechodzi. Zdarza sie ze zjadlam cos niewlasciwego , musze z wymiotowac i ponownie wypijam goraca herbate z cytryna(oslodzona z cukrem).NAPRAWDE SPRUBUJCIE. MNIE POMAGA ZA KAZDYM RAZEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×