Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból w okolicy odbytu


Gość pacjentka

Rekomendowane odpowiedzi

Panie doktorze, od paru dni odczuwam silny ból w okolicy odbytu, a także w miejscu od zakończenia narządów płciowych do odbytu. ból występuje naprzemiennie ze świądem, oraz pieczeniem a przy wypróżnianiu sporadycznie pojawia się krew. podczas mycie wyczułam w tamtych okolicach drobne zgrubienie, odczuwam także silny dyskomfort podczas, siedzenia oraz chodzenia.nie pierwszy raz mi to dokucza, dodam, że wcześniej objawy nie były aż tak silne i po krótkim czasie ustępowały samoistnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ma Pani żylaki odbytu i to w chwili obecnej w stanie zapalnym. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem. Trzeba będzie wyleczyć stan zapalny żylaków, a może potem także leczyć je operacyjnie (w zależności od stopnia nasilenia zmian).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pacjentkaaaaaa

jestem w bardzo młodym wieku , bo mam zaledwie 16 lat. mam bardzo podobny objaw jak opisuje pacjentka wyżej. krawienie przy oddawaniu kału jest bolesne, występuje pieczenie. krew występuje razem z kałem a także można powiedzieć , że leci niemalże jak przy okresie. nie wiem co się dzieje. cykl tego krawienia występuje mniej więcej co jakiś czas. dokładnie nie potrafie określić co ile. być może odziedziczyłam to , ponieważ moja mama tez miała hemoroidy . nie wiem co mam z tym zrobic, a obawiam się wizyty u lekarza. przyznam,że zwlekam z tą wizytą już od dłuższego czasu. co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zglos sie do proktologa jesli mieszkasz w okolicy rzeszowa polecam witwik*proktolog@proktolog.rzeszow.pl, super specjalista i robi wszystko bezbolesnie i nie ma mowy o operacjach zalatwia wszystko w ciagu 20 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 21 lat i od miesiaca bralam żelazo kiedy odstawiłam to zaczely sie te problemy . Strasznie mnie piecze w okolicach odbytu nawet przy oddawaniu kału ból jest okropny . Wątpie żeby to były hemoroidy bo przy oddawaniu kalu nie zauważyłam krwi . Proszę o szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 21 lat i problemy z kregoslupem Odcinek L. Po kilku miesiacach postanowilam wykonac lekkie ćwiczenia robilam wymachy nóg do tyłu, potem przy lewej nodze jak robilam bardźo napial mi sie lewy pośladek i poczulam mocne napiecíe po lewej stronie odbytu. Ćwiczenia przerwalam i za jakas 1 Godzine poczulam ze boli kregosłup odcinek ledzwiowy,krzyzowy tak jakby guziczny ,caly lewy pośladek i okolica odbytu po lewej stronie. Bardzo prosze o odpowiedz poniewaz bardzo sie boje czy nic Sobie nie uszkodzilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×