Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pobolewanie prawego jądra


Gość Nuno

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o poradę co powinienem dalej zrobić. Jakiś czas temu miałem takie dziwne bóle w praym jądrze. Ból polegał na takim jakby ukłuciu, które trwało 1-2 sekund. Potem ból się przeniósł na prawy pośladek, pachwine, 2 x mrowiła mi noga prawa. Potem często czułem jakby bolało mnie prawe jądro, ale dziwne jest to, że jak dotknąłem to jądro to ból zniknał. Wydaje mi się, że potem to jądro zbyt często dotykałem i sprawdzałem i ból przeniósł się na najądrze, któe stało się wrażliwe w dotyku. Zdecydowałem się pójść do urologa, który przeprowadził badanie palpacyjne jąder, moszny i powłok brzusznych. Potem miałem USG jamy brzusznej i jąder. Wszystko było w porządku. Robiłem też badania morfologię z ob i crp oraz badanie moczu. Wyniki w normie. Na wszelki wypadek dostałem biseptol i jakiś lek przeciwzapalny. Jednak jądro co jakiś czas pobolewa - tzn. tak jakby kuło. Przy dotyku nie boli, ewentualnie tylko przy pierwszym dotknięciu dziwne uczucie. Zauważyłem również nastęującą rzecz, że często to dziwne uczucie pojawia się jak jadę rano samochodem do pracy. Jak siedzę na zimnym siedzeniu. Tak jakby ból powstawał przy zimnie. Co powinienem teraz zrobić? Czym ten ból może być powodowany? Czy to może być rak???? Czy jądro może obumierać lub być już martwe? Czy to może być prostata? Bardzo proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powinienem teraz zrobić? - skoro ból nie ustępuje proszę ponownie udać się na kontrolę do urologa Czym ten ból może być powodowany? - może to tylko zwykły nerwoból czyli samoistne podrażnienie jakiegoś nerwu obwodowego Czy to może być rak? - skoro urolog badał i nie podejrzewa takiego stanu to na pewno nie jest to rak Czy to może być prostata? - jeśli byłaby to patologia ze strony prostaty też by to stwierdził urolog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×