Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone i odwrócone jądro


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od około 3 lat mam trochę powiększone lewe jądro w stosunku do prawego. Czasami odczuwam niewielki ból w nim. Lewe jądro jest jakby odwrócone względem prawego jądro o 180 stopni. Cięzar porownywalnie jest ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić czy wszystko jest w porządku bez badania. Z reguły jądra są asymetryczne i nierówno ułożone. Jednak, aby się przekonać czy wszystko jest w porządku radziłbym w tej sprawie skonsultować się jeszcze z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jeżeli wciąż masz problem z jadrem niezwlekaj udaj sie czym predzej do urologa niebój sie badan jedyne badanie pozwalające okreslić stan twojego jadra to USG a badanie to jest zupełnie bezbolesne. pPonad rok chodziłem z powiekrzonym jadrem i nigdy mnie niebolało wiec niezwracałem na to szczegulnej uwagi ale w niedziele trzeciego kwietnia obudziłem sie z powornym bólem tego jadr udałem sie na ostry dyżur skierowano mnie na oddział urologi zrobiono USG jądra okazało sie ze na jadrze jest guz o wielkosci 60mm wykryto równiez przezut na wątrobe guz o wielkosci 21mm. następnego dnia usunieto mi chore jadro co będzie dalej z wątrobą na wynik histopatologiczny wyciętego guza wtedy zapadnie decyzja co robić dalej z wątrobą. niezwlekaj dłuzej bądz madrzejszy niż ja. Pozdrawiam i życze zdrowia i madrych decyzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×