Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Lewe jądro położone niżej


Gość aa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnoi zauważyłem, że moje lewe jądro jest położone niżej i wysunięte do tyłu, różnica ta czasami sprawia dyskomfort, jest tez trochę inaczej położone, nie odczuwam bólu, rzadko promieniujący, na dotyk nie czuje żadnych zmian, czy to mogą być żylaki przywrózka, co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić bez badania. Jądra mogą swobodnie wędrować w mosznie i zmieniać swoją pozycję. Może to tylko takie ustawienie jąder bez patologii w ich zakresie. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... od kilku miesięcy widzę że moje lewe jądro jest ok 1 cm niżej położone od prawego, nie odczuwam żadnego bólu, nie widzę żeby różniły się wielkością... lewa moszna jest jakby bardziej rozciągnięta. jak to wpływa na nasienie?? czy będę mógł mieć planowane dzieci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lewe jądro położone nizej wogóle cała moszna jest naciągnięta w doł czasami odczuwam ból pulsujący do uda lub jakby pociąganie moszny lewej w dół. Co to jest ? Boję sie powiedzieć rodzicom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie doktorze jeszcze coś czasem moszny wypełniają sie chyba płynem i na kilka minut stają się nabrzmiałem - nie wiedziałem jak to dobrze nazwać i wtedy są równe. lewe jądro jest tylo cofnięte do tylu to zdarza się jak np. podrażniłbym jądra . proszę o szybka odpowiedź ja się bardzo boję a czy to jest groźne? normalnie jadra sa obwiśnięte ale gdy sie denerwuje to staja sie twarde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Od kiedy pamiętam moje lewe jądro jest umiejscowione w mosznie dużo niżej od prawego i tak bardzo z tyłu. Wydaje mi się że jest też odwrotnie ułożone i można je przekręcić. Wygląda to jakby powrózek nasienny był jakoś może oderwany czy coś w tym stylu. Prawe jądro natomiast jest umieszczone wysoko i w taki sposób że nie można go obracać i nie wisi tak nisko i z tyłu. Czy to może być coś poważnego? Dodam że mam 28 lat i ten stan rzeczy jest odkąd pamiętam. Nic mnie nie boli. Dodam również, że to lewe jądro jest mniejsze od prawego. Proszę o odpowiedź. Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle lewe jądro jest niżej niż prawe. Lewe jądro pierwsze schodzi do moszny. Jeżeli nie ma żadnych dolegliwości to nie ma czym się przejmować. Jak Cię to niepokoi to idź do urologa osobiście. Możesz sobie też zbadać nasienie jak chcesz. Oczywiście wszystko to jest płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownikiem. Przez internet nawet najlepszy lekarz nie zbada Pana jąder. Lewe jądro niemal zawsze jest niżej. Możesz też poczytać inne podobne watki na forum, ale jak Cię to niepokoi to idź do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 17 lat. Moje lewe jądro jest większe i jest niżej położone od prawego. Czasami mnie boli. Czuje takie kucie w jądrze, ale nie są to bóle nie do wytrzymania. Pewnego razu gdy masturbowałem się gumka majtek zaciskała jądra i w pewnej chwili lewe jądro uciekło do pachwiny. Oczywiście ręką przesunąłem je znów do moszny. Mam tu zdjęcie jąder. Czy to coś niepokojącego? http://img651.imageshack.us/img651/8504/p1502101941.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 16 lat i od pewnego czasu zauważyłem, że moje lewe jądro jest minimalnie mniejsze i osadzone niżej od prawego. Czy wynika to z okresu dojrzewania ? Czy rak jądra to narośl na jądrze ? Z gółry dzięki za odp. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sytuacja jest bardzo częsta. Asymetria ułożenia jąder oraz ich wielkości to normalna sytuacja spotykana u zdrowych mężczyzn. Rak z reguły przejawia się guzem czy to na powierzchni samego jądra czy też w jego miąższu (częściej). W razie wątpliwości trzeba w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pewnego czasu jedno jądro dokłądnie elwe mam niżej położone od drugiego. Sprawdzając nie wykryłem żadnego guzka na jądrze tylko jakby taką galaretowatą substancję, żyłki pry obu jądrach które się z nimi łączą. Czy są to nasieniowody. Jądra mam jednakowej wielkości tylko czy ich położenie nie jest niepokojące. Czytałem wiele artykułów w których [pisało, zę ytakei ułożenie jest normalne , mam 15 lat i chce się upewnić czy napewno jest to noramalne czy objaw jakiejś choroby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem zaniepokojony lewym jądrem dlatego że jest one położone niżej od prawego , jest ono takiej samej wielkości jak prawe tyle że występują przy nim jakieś żyłki itp(nie wiem jak opisać)co nie zachodzi przy drugim .Nic mnie nie boli ,wiek 17 lat . Proszę od odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zylaki powrozka nasiennego popros ktoregos z rodzicos aby poszedl z toba do lekarza *-) mam 16 lat i juz jest po wszystkim *-) mowie ci, nie wiedzialem jak to powiedziec rodzicom, powiedzialem ze mnie jajka bola mama wsiadla w samochod pojechalismy i okazalo sie ze zylaki mam (widzialem juz wczescniej ale nie wiedzialem jak to mamie powiedziec i lekarz to zrobil za mnie:D ) ale mialem ulge :D nie czekaj tylko lec do lekarza i poczytaj co to zylaki powrozka nasiennego *-) Zycze zdrowia! I Szczescia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje lewe jądro jest położone niżej od prawego i na dodatek jest mniejsze a prawe większe i w prawym odczuwam lekkie rwanie taki mały ból proszę o odpowiedź bo bardzo się boje aha i jeszcze zapomniałem dodać że pod moim członkiem pojawiła się bardzo widoczna żyłka ciągnie się aż od jąder do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moim prawym jądrem nie wiem o co kaman masturbuje sie bardzo często w weekendy nawet 3 4 razy dziennie no i moje prawe jądro jest jakieś dziwne bo jest obróceone o 180 ztopni i moge je powrwacać do normalnej pozycji i czuje jakieś promieniowanie w prawej nodze czy to od nadmiaru masturbacji ?? a no i czuje że prawe jest jakies jakby troszeczke większe od lewego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUDZIE U ZDROWYCH MĘŻCZYZN LEWE JĄDRO POWINNO BYĆ WYŻEJ NIŻ PRAWE, CZY NIE JESTEŚCIE PO ZABIEGU STULEJKI CZY NAPLETKA I CZY LEKARZE NIE DOPROWADZILI DO ZWYRODNIENIA KŁUJĄC WASZ ŻOŁĄDŹ, Z PRAWEJ STRONY< JESTEM W TAKIEJ SYTUACJI OD 6 ROKU ŻYCIA, by klasyfikować czy z patologić nasz organizm... i byśmy mieli prostaty wcześniej niż zdrowi mężczyźni, sikaj układając prawe jądro niżej od lewego jak to tylko możliwe, w mosznie przy lewym jądrze zaobserwowane są żylaki które chętnie lekarze zoperują ale robiąc Nam takie rzeczy czy ZROBIĄ TO PRAWIDŁOWO SZCZERZE WĄTPIĘ... ;[
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staraj się sikać na stojąco i oddychać przeponą, a przy parciu wydychać powietrze wolno buzią i napierać ciśnienie moczu mięśniami brzucha i ściskaniem pośladków odchylając się do tyłu na pięty, będą wtedy wydalane zaległe w nasieniowodach złogi spermy w postaci kryształowych nici, rozpryskiwanie moczu zawdzięczamy LEKARZOM, ale przy wczesnych próbach o młodego człowieka możne to da się to unormować jak mnie posłuchasz, okaleczony przez LEKARZY... MÓWMY GŁOŚNO O NASZYCH Z CHORZENIACH BO WYCZYTAŁEM ZE NA 1000 000 FACETÓW 200 000 jest TAK OKALECZONA NORMA PRAWE JĄDRO NIŻEJ JAK U MAŁYCH CHŁOPCÓW MAM 36LAT I NIGDY NIE ZAUFAM LEKARZOWI CHYBA ŻE POTRZEBUJE ZWOLNIENIE LEKARSKIE DO PRACY..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×