Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból prawego jadra


Gość bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od kilku dni mam tak, ze jak sie masturbuje zaczyna bolec mnie prawe jadro. I to tez nie caly czas tylko jak juz zbliza sie wytrysk. Po wszystkim od razu przestaje. Nie boli przy dotyku ani w zadnych innych sytuacjach oraz nie wyczuwam na nim zadnych zmian (guzkow czy czegokolwiek). To jest cos powaznego, powinienem udac sie do lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mój problem zaczął się tydzień temu po treningu na siłowni na następny dzień wieczorem odczułem lekki ból w okolicy pachwiny z prawej strony na następny dzień ból pojawił się także z drugiej strony po dotknięciu po prostu bolało ale nie bardzo . Podejrzewałem przepuklinę pachwinową na jednej ze stron przeczytałem jak można ja wykryć poprzez przyłożenie reki w okolice pachwiny i kaszlu nie odczułem nic po za napięciem mięśni ... Ból ustał jednak wczoraj pojawił się ból prawego jadra . Moim pytaniem jest czym może być to spowodowane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z prawym jadrem niewiem co sie dzieje najpierw bolalo teraz zrobil sie na nim jakis twardy guzek wielkosci orzecha laskowego na dole,jest zdecydowanie wieksze od lewego, bol ustal ale niepokoji mnie ten guz ciagnie w dol cala prawa strone woreczka miaszowego jestem za granica bylem w szpitalu i badal mnie prawdopodobnie urolog ktory tylko to dotykal i po tym stwierdzil ze to jakas infekcja ale nie wie jaka wiec na jakiej podstawie wypisal antybiotyk heh prosze o zdanie doktora. z szacunkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×