Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w prawym dolnym boku brzucha


Gość zmartwiona21

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym sie dowiedzieć czy zapalenie wyrostka robaczkowego moze być odczuwalne podczas stosunku? Bo ja odczuwam właśnie taki ból czasem podczas stosunku gdy mój partner kieruje penisa w moja prawą stronę. I czy wogóle to może być to wyrostek robaczkowy bo ból pojawia się od czasu do czasu i czytając objawy zapalenia wyrostka zgadza sie u mnie tylko to że odczuwam ból w prawym dolnym boku brzucha i nie jest to stały ból. Nie mam więcej objawów co wskazywałoby na zapalenia wyrostka robaczkowego. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anna, Katowice

A ja mam takie objawy: niezbyt silny, ale odczuwalny ból, a raczej ucisk w dolnej,prawej stronie brzucha - też tak jakby wyrostek, ale do tego dochodzi ból z prawej strony pod żebrami(jakby wątroba) - też raczej tępy, czasami się nasila, ogólne uczucie wzdęcia, czasem kłucie w żołądku, czasem nad pępkiem. Byłam u lekarza,zrobił usg, ale niczego nie stwierdził. Nie mam biegunki, wymiotów ani gorączki. Ogólnie czuję się dobrze. Tylko mi to kłucie przeszkadza po prostu. Ból towarzyszy mi od jakiegoś czasu, wcześniej też miałam podobną sytuację, ale mi przeszło. Czy to mogą być jakieś powikłania po grypie żołądkowej, bo taką przechodziłam nie raz. A może to wynik stresu. Czy mam się czym martwić? Badań jeszcze nie robiłam..A właściwie to jakie powinnam zrobić? Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też boli po prawej stronie na dole brzucha. Boje się iść do lekarza, mam dopiero 16 lat. Myślę że to nerwowe, ale coraz bardziej się denerwuje bo zaczyna boleć coraz bardziej. Ból jest pulsujący, i nie mogę spać na brzuchu, bo wtedy boli bardziej. PROSZĘ POMÓŻCIE!! CZY TORBIELE ZDĄŻAJĄ SIĘ W MOIM WIEKU????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nerwusa. W wieku 16 lat miałam bilans szkolny to musiałam go zrobic lekarz zauwazył że mam bardzo duzy brzuch jak bym była conajmiej w 3 miesiacu ciązy ale nic mnie nie bolało.Ale lekarz cos podejrzewał i kazal mi odrazu jechac do ginekologa.Ginekolo stwierdził torbiel na lewym jajniku tego samego dnia zrobili mi usg okazało sie ze moj trobiel jest wielkosci niemowlenej głowy i poprzesuwał mi narządy *nerke,macice* teo sameo dnia zawiezili mnie karetką do wrocławia do kliniki ginekologi-położnictwa i miałam operacje.Dzieki bilansowi i pani doktor uratowała mi życie ponieważ jak chirug po operacji mi poweidział -*Gdyby nikt nie zauważył że u ciebie sie cos dzieje to nie wiem czy byś dozyła nastepnego miesiąca* Ale to nie koniec kazali mi co kilka miesiecy chodzić do ginekologa ponieważ torbiel sie może odnowić oczywiscie z mioim szczesciem tak sie stało ale juz nie mialam operacji tylko został rozbity w inny sposób.Dlatego lepiej z każdym bólem isc do lekarza bo nigdy nie wiadomo co sie dzieje.Dzisiaj mam juz 22 lata i żałuje że sama tego wczesniej nie wykryłam ponieważ nie straciła bym jajinka który podczas operacji musiał zostać usuniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Wiolety. Dziękuję Ci bardzo za odpoweidz. Ja sama nie wiem co sądzić o moich bólach. Raz boli bardzo raz nie boli wcale. Niedawno miałam bardzo silny atak bólu nie mogłam usiedzieć na lekcjach. Tez mam trochę duży brzuch, ale nie przyszło mi do głowy,że to może być skutek tych bóli. Po za rymi bólami mam czasami nudności, skape miesiączki(bardzo nie regularne) temperatury też nie mam, ale ból brzucha jest silny. Teraz nie mam czasu iść do lekarza- wiem że nie można bagatelizować żadnych objawów- ale teraz mam ciężki okres. postaram się jak najszybciej iść do lekarza- ZDROWIA !! WIOLETA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o pomoc, miałam robione USG ogólne- nic nie wyszło. Boje się. Krew też nic nie wykazała tylko jakieś znikome podwyższenie jednostek. Teraz mam okropnie duzy brzuch- nie wiem jak mam go ukryć (jak w ciaży 4-5 miesiąc) moze wiecie czy w USG ogólnym powinna wyjść torbie. Ponadto, niedawno dowiedziałam się ze moja koleżanka ma torbiel jajnika- wczoraj wróciła do domu po usunieciu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też boli mnie w prawej dolnej części brzucha tylko że nie pulsuje i boli tylko podczas poruszania się jestem młody a więc mój wiek może mieć z tym związek nie? proszę o pomoc ten ból nie jest wielki ale wkurza mnie a jak tam dociskam to ból jest koszmarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 2 lat mam silne bóle w prawym dolnym rogu obok kostki miednicy na wysokości jajnika. Ból powtarza się co jakiś czas. Nie śpię juz tydzień jedynie po pół godzinki. Ból jakby ktoś uderzał śrubokręt em raz za razem albo wbijal nóż. Lekarze w uk nie wiedzą co to. Ja powoli odpadam z sił. Mam 29. Czy miał ktoś coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odczuwam z prawej strony jamy brzusznej dyskomfort, ani to nie jest ból,ani tego typu schorzenia. Następuje w momencie kiedy usiądę przed komputerem(tak jakby wtedy coś uciskało?) Gdy jestem aktywny fizycznie dyskomfort ustępuje, w bardzo sporadycznych przypadkach pojawia sie w trakcie aktywnosci fizycznej. (jak leżę również nie ma tego dyskonfortu) Od ilku lat wzmagam się z owrzodzeniem ujścia odbytu(nie wiem czy ma to jakiś związek?)2 lata temu miałem robioną kolonoskopię z powodu krwawienia,ale okazalo sie ze pojawilo sie malenkie pęknięcie ścianki i wypisali mnie po badaniach ze szpitala. Proszę was o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×