Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Papkowate stolce od roku i problemy z jelitami


Gość Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 21 lat . Mój problem z jelitami zaczął się jakieś 4 lata temu. Przez całe te 4 lata mam hemoroidy z guzkami już wystającymi poza odbyt. Od roku hemoroidy nie sprawiają mi większych problemów. Byłam u specjalisty chirurga jakieś 9 miesięcy temu, ale nic mi nie pomógł, nie zlecił żadnych badań (gdyż niby jestem za młoda na poważniejsze badania np.badanie przez jelita, a o innych badaniach ani słowa) ale mam coraz gorzej bo od ponad roku mam papkowate stolce ale raz na dzień z różnymi resztkami pokarmu (ogórek,marchewka,grzyby,groszek czasami nawet sałata,ziarna i inne...) ,ze śluzem i czasami z odrobiną krwi (oddawanie stolca jak przy mocnym zaparciu). Mam wzdęcia ,czasami mi się odbija w jelitach i od jakiegoś czasu czuje w jelitach dyskomfort oraz czasami jakiś mocny ucisk po lewej stronie brzucha. Ogólnie czuje się dobrze, nie schudłam ,nie przytyłam .Nie wiem jakie badania mam sobie zrobić a mój lekarz rodzinny jest teraz bardzo daleko ,gdyż się przeprowadziłam. Bardzo się martwię i proszę o poradę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu jelita grubego o różnorodnym podłożu. Aby ewidentnie postawić rozpoznanie należałoby wykonać kolonoskopię. Wcześniej jednak z tym problemem proponowałbym skonsultować się z gastroenterologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdalena ! nie martw sie nie jestes sama jestem w twoim wieku i tez mi ciezko chorob komplikuje moje zycie zawodowe i towarzyskie ~~!!! nikt z lekarzy nie moze mi pomoc ,.,,,, pozdrawiam.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×