Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nerwica, stres a podwyższona temperatura ciała


Gość Zdesperowany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zdesperowany

Dzień dobry. Od około roku borykam się z wahającą się temperaturą ciała - od 36,6 do 37,2 st.C. Jestem osobą wmawiającą sobie wiele chorób z nowotworami na czele. MIałem wykonywane różne badania: USG jamy brzusznej, USG jąder, kolonoskopia, morfologia krwi, OB, CRP, amylaza, GGTP, Aspat, Alat, Fe, Na, K, mocz, krew utajona, pasożyty. Morfologie, OB, CRP od ubiegłego roku wykonywałem ok. 7 x - zawsze wszystko w normie. OB 1 lub 2, a CRP jest ujemne. Czy więc mogę tłumaczyć taką skaczącą temperaturę? Czy temperatura 37,2 wymaga konsultacji lekarskich? Jak jestem rozluźniony i odprężony to temperatura spada. Czy Pan doktor spotkał się z takim czymś? Może to wskazywać na jakąś chorobę nowotworową???? Dodam, że mam tak od roku. Oraz to, że mam wędrujące bóle po ciele - ból w dole biodrowym lewym, bóle pleców, w mostku, żołądku, jądrach. Boli mnie przez kilka dni lub tygodni w jednym miejscu a potm ból zmienia położenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy więc mogę tłumaczyć taką skaczącą temperaturę? Czy temperatura 37,2 wymaga konsultacji lekarskich? - to nie jest żadna patologia, takie wahania temperatury są naturalne, nie ma się czym przejmować, dobrze by było jeszcze skalibrować termometr w aptece, aby sprawdzić czy pomiary są prawidłowe Czy Pan doktor spotkał się z takim czymś? - czasami tak się zdarza Może to wskazywać na jakąś chorobę nowotworową? - raczej nie, myślę, że to nerwica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×