Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem ze wzwodem po prezerwatywie


Gość On1989

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat. Ostatnio wyjechalem ze swoja dziewczyna na kilka dni,codziennie sie kochalismy. Ostatniego dnia pobytu razem podczas gry wstepnej penis byl twardy i wszystko bylo ok,natomiast po zalozeniu prezerwatywy i przy probie wejscia opadl. Od tego momentu odczuwam roznice miedzy swoim penisem sprzed wyjazdu i po wyjezdzie. Jest bardziej miekki,po masturbacji pojawiaja sie na nim nieraz zyly. Po tygodniu od wyjazdu znow probowalismy uprawiac seks i nie doszlo do normalnego wzwodu .... Jaka moze byc tego przyczyna ? Podkreslam ze wczesniej wszystko bylo wporządku ... Czy rzucenie palenia i ograniczenie spozywanego alkoholu moze pomoc i sprawic zeby bylo tak jak wczesniej ? Nieprawidlowe odzywianie sie moze miec rowniez wplyw na problem ze wzwodem ? Prosze o szybką odpowiedz. Ps. Taki problem utrzymuje sie od okolo 2 tygodni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka moze byc tego przyczyna ? - trudno określić, być może to stres, być może właśnie spożywanie używek Czy rzucenie palenia i ograniczenie spozywanego alkoholu moze pomoc i sprawic zeby bylo tak jak wczesniej ? - tak powinno pomóc, oczywiście należy także zacząć uprawiać jakiś sport, też poprawia to wydolność seksualną Nieprawidlowe odzywianie sie moze miec rowniez wplyw na problem ze wzwodem ? - tak może, trzeba stosować dietę ubogotłuszczową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wielu mężczyzn reaguje tak na próbę założenia prezerwatywy. Proszę poprosić partnerkę, żeby wzięła antykoncepcję na swoje barki (tabletka). Zwykle to rozwiązuje problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Power i moc

Hej spokojnie ludziska, tez miałem taki probllem,wszystko ok penis sterczy na pelnym powerze, jednak przy wytrąceniu się z rytmu zakładaniu gumki juz bylo po ptaku. Nic niepomagało po kilku nie udanych prubach juz mialem taki awers ze wiedzialem ze aby przyjdzie do zakladania gumki nic z tego niewyjdzie. niechcielismy tabletek, Kobieta niechciala bez gumki i byl problem, obydwojga nas to flustrowalo, ona czuła sie winna, ja tym bardziej. juz mnie to wkurwialo bylem gotów kupic cos na potencje choc mam 25 lat. Jednak przy nastpnej probie powiedzialem sobie(po raz kolejny) pierdole niema czym sie stresowac ja tu jestem facetem i rzadze moj kutas ma stac:), kilka łyków wina, wczesniej pompek by poczuc napiete miesnie jak kawał chłopa:), oczywiscie abstynencja od masturbacji kilka dni i pomogło. po pierwszej udanej probie juz mi w gumie nie wiednie:) oczywiscie bodzce słabsze, fiut czuje sie uwięziony, ale można:). Stosowałem gumku durex fetherelite czy jakos tak bo mialy byc super cienkie i ze niby lepsze czucie, ale są do bani nie polecam jak worek sniadaniowy włazi pod rzoładz przeszkadza wkurza drażni. zmieniłem na durex classic i jest lepiej duzo lepiej, mozna robic robote. powodzenia chłopy nie poddawajcie się. wy tu szefujecie a pupcia ma jęczeć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×