Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mati

Czy to jest stulejka?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mati
Witam mam 16 lat podejrzewam, ze mam stujejke tylko boje sie o tym powiedziec rodzicom. Przesylam panu zdjecia do wgladu xxx I mam jeszcze jedno zapytanie troche takie dziwne - czy sperma powinna wystrzeliwac z penisa? A jak nie wystrzela tylko wychodzi czy to tak powinno byc? Prosze o szybko odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Niestety z tego zdjęcia, które umieściłeś w internecie wynika, że rzeczywiście jest to stulejka. Jednak, aby przekonać się o tym dokładnie musisz pójść z rodzicami/rodzicem (trzeba poinformować rodziców o tym fakcie) do urologa przebadać się. Sperma raczej pod zwiększonym ciśnieniem wydobywa się z cewki moczowej penisa, a nie wolno wypływa. Taki objaw powolnego wypływania spermy może też świadczyć o przytkanym ujściu cewki moczowej przez stulejkę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Witam! Mam 14 lat gdy sie masturbuje nie mam załedzia nei sciaga mi sie skóra,owszem yskakuje(widoczny jest) maly otwór(pewnie jest od moczu itp) Ale casami prubowalem (leciutko)nacignac skure troche szczypalo ale jakos szlo ale i tak nie wyskoczyl i co teraz moze trzeba isc do lekarza ale sie wstydze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakłopotany
Witam mam pytanie, do cewki moczowej. Czy gdy mój penis jest w spoczynku, to ja mam widzieć przez tą dziurkę nic nie naciągając cewke moczową? Bo ja widzę tylko fałdy skóry. Dodatkowo dodam że podczas kąpieli mogę naciągnąć napletek do połowy, a dalej to się boję że mi nie zejdzie, gdy mi stoi siusiak to nic mi nie wystaje żaden żołądź nawet jak chce to tak boli że szok! Mam 14 lat i mam opóźniony okres dojrzewania bo dopiero wlosy zaczęły mi rosnąc na siusiaku. Nazywam się Jarek z Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakłopotany
No wiem czytalem tam ale nie umiem nic wyczytać, powie mi ktoś czy to stulejka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mateusz
zdecydowanie, dlatego odsyłam tam, mają ciekawie opisane przygotowanie do powiedzenia rodzicom, szukania urologa, operacji... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakłopotany
O Boże! Ale to boli ? I co mi tam lekarz zrobi? Może pocwicze pod ciepla woda jeszcze? gdzie to pisze rozmowa z rodzicami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mateusz
klikasz forum, stulejka u młodzieży, drugi przyklejony temat (od A do Z)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakłopotany
Mam pytanie, dobra mam stulejka czy to jest coś strasznego? BO normalnie zaraz nie wiem tak sie boje!!! ale mam chyba niecałkowtią to chyba lepiej jak całkowtią to jest pewne ze bede mial operacje? To boli? nigdy operacji nie mialem kurde!!!!!!!! Dzięki mateusz! Ty tez masz stulejke czy miales?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mateusz
możesz jeszcze poćwiczyć w ciepłej wodzie, stulejka - nic strasznego jeszcze stulejki nie miałem i nie chcę :) od Ciebie i urologa który Cię zobaczy będzie zależało czy będziesz miał operację. mała praktyczna uwaga, pod napletkiem gromadzi się mastka, która przy nieodpowiedniej higienie (myciu) wyzwala substancje rakotwórcze, więc lepiej jeśli umyjesz małego po ściągnięciu skórki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakłopotany
no wiem ja wlasnie mam tej mastki duzo. I strasznie śmierdzi, ale ja tego umyc nie umiem bo jak dotykam żołądz to mnie boli jak nie wiem, i do połowy w spoczynku tylko daje dalej chce mi samemu zejsc ale ja nie pozwalam bo sie boje że mi potem nie wróci na swoje miejsce *(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mateusz
jeśli nie wróci, to wtedy będziesz się martwił, jak inaczej masz sie dowiedzieć czy nie wróci. jeśli nie wróci, a penis będzie obrzękał, to będziesz musiał udać się do szpitala i wszystko szybko się potoczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakłopotany
Zaraz powiem dla rodzicow o tym ze chce isc do urologa bo jak sikam mam balonik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KAmiL
Czubek mojego penisa jest lekko zwężony a kiedy oddaję mocz to na czubku powstaje mała gurka a kiedy kończe oddawanie moczu to ta górka znika.Ogólnie nic mnie nie boli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krzysztof
Witam. Podejrzewałem u siebie stulejke gdyż w czasie wzwodu nie mogłem zdjąć skóry z napletka. Postanowiłem spróbować go rozciągnąć, wyćwiczyć i udało sie do tego stopnia że w stanie spoczynku ściąga sie bez problemu a w stanie pełnego wzwodu w zasadzie też tylko czuć delikatny opór i aby ściągnąć skóre z powrotem na napletek musze delikatnie pomóc sobie ręką gdy skóra zatrzymuje sie w rowku zażołędnym. Czy w tej sytuacji musze poddać sie zabiegowi czy taki stan mieści sie w granicach normy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
Witam. Mam 13 lat. Kiedy ściągam napletek na początku idzie mi lekko ale później juz zaczyna być ciężko.Kiedy ściągne tyle ile moge widac tylko czubek żołądzia.Czubek penisa mam lekko zwężony.Moje pytania: 1.Czy to może być stulejka,czy jeszcze wszystko sie może zmienic bo jestem dopiero na początku okresu dojżewania? 2.Jak powninien przesówać sie napletek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
Witam. Mam 13 lat. Niejestem pewien czy nie mam stulejki. Kiedy sciągam napletek to idzie mi lekko jednak po chwili idzie już ciężko. Kiedy sciągnę tyle ile mogę widać tylko czubek żołądzia.Ogólnie nic mnie nie boli.Niemam żadnych problemów z oddawaniem moczu.Penis na czubku jest lekko zwężony. Czy to może być stulejka??? Czy jeszcze wszystko się może zmienic bo jestem dopiero na początku okresu dojżewania???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jacek
witam. ja tez miałem taki problem.. jeśli *średnica otworu* po max sciągnięciu nie jest zbyt mała to możesz to jeszcze wycwiczyc. powoli po troche sciągać najlepiej gdy penis jest max mały ,nie podczas wzwodu. i nie łam sie od razu bo może to trochę potrwac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominik
Witam !!! Mam 11 lat *) Nie wiem czy mam stulejkę ??? Napletek z penisa w czasie spoczynku mogę ściągnąć bez problemu i bez bólu, w czasie wzwodu mogę ściągnąć napletek bez problemu i bez bóli !!!! Ale martwi mnie to że napletek sam nie chce schodzić podczas zwzodu !!!! Proszę o odpowiedz !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał
Witam, mam 14 lat i obawiam się, że mam stulejkę. Podczas spoczynku mogę zdjąć skórkę z żołędzi, jednak podczas wzwodu jest to niemożliwe. Rozmawiałem z rodzicami, jednak moja mama mówiła, że to niemożliwe, ponieważ gdy byłem mały lekarz mnie badał i nic w tym zakresie nie wykrył, co mam zrobić? Czy jednak pójść do urologa czy może jest inna metoda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał
Dodatkowo poczytałem na forum, że można poćwiczyć w kąpieli więc to robię. Dzisiaj 1 raz spróbowałem to skórka schodziła idealnie w stanie spoczynku, ale nie wzwodu, ale podobno trzeba ćwiczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.