Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Leczona na hemoroidy bez rezultatu, silne krwawienia i skrzepy


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 35 lat od 10 lat leczę sie na hemoroidy, 7 lat temu przeszłam operację usunięcia hem zewnętrznych i wewnętrznych. po kolejnej ciąży i porodzie objawy powróciły. Od 2 lat przechodziłam serię zabiegów skleroterapii , miałam także zakładane gumki. Bez rezultatów. Robiono mi badanie ( nie pamiętam nazwy) kamerką na długości ok. 50 cm. nic nie wykazało oprócz hemoroidów. Znów kolejny zastrzyk, następna wizyta za 3 miesiące a ja znów mam silne krwawienia. Wypróżniam się codziennie rano, ale czasem kiedy mam wrażenie że znów muszę skorzystać z toalety wydalam tylko krew i skrzepy krwi takie galaretowate wielkości 2,3 cm. Bardzo się boję że to coś bardzo poważnego, ale lekarze niczego nie widzą. czy możliwe jest żeby leczone hemoroidy krwawiły tak bardzo i intensywnie po tylu zabiegach???Krwawię juz codziennie, te skrzepy z bardzo silnym krwawieniem ok 1, 2 razy w miesiącu.( pisząc bardzo silne krwawienie naprawę mam na myśli praktycznie stałe krwawienie przy najmniejszy wysiłku czy skurczy, nawet jeśli tylko robię siusiu słysze jak krew kapie dużymi kroplami) Jakie zmiany powinny mnie naprawdę zaniepokoić?? Czy powinnam przejść jeszcze jakieś badania?? Bardzo sie boję ze może to być nowotwór, tylko dlaczego nie widac żadnych zmian???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możliwe jest żeby leczone hemoroidy krwawiły tak bardzo i intensywnie po tylu zabiegach? - niestety tak czasami bywa, tak się zdarza, mimo leczenia krwawienia dalej wystepują Jakie zmiany powinny mnie naprawdę zaniepokoić? - ostre krwawienie, które nie ustępuje musi Panią zmusić do pilnego udania się do szpitala Czy powinnam przejść jeszcze jakieś badania?? Bardzo sie boję ze może to być nowotwór, tylko dlaczego nie widac żadnych zmian??? - najlepiej, żeby leczeniem zajął się proktolog, on zadecyduje o dalszych badaniach i sposobie postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli hemoroidy są w stopniu rozwinięcia , który wskazywałby na operację to nie ma chyba innego wyjścia niż poddanie sie tej operacji. Nie ma moim zdaniem najmniejszego sensu męczyć się dla zasady. Czy próbowałaś może działania ziołowych suplementów ? Piszę tutaj o procto vitale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory wyłącznie maści. Ogólnie to z tego co mowił mi lekarz to hemoroidy w takim stopniu jeszce nie kwalifikują się do operacji. No chyba,że przynosiłyby mi bardoz duży dyskomfort. Sama jednak nie chcę nawet nad taką operacją myśleć ponieważ zwyczajnie w świecie się czegoś takiego boję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci absolutnie tego nie każe.Wspominam jednak o tym,ze jest taka mozliwość i jeśli nic Ci nie pomoże to może jednak warto jest sobie ulżyć i się nad tym zastanowić. Nie wiem jak wytrzymałaś do tej pory jedynie na maściach. Sama stosuję dodatkowo do maści suplement procto vitale i ogólnie stan hemoroidów jest o wiele lepszy niż bez niego . Zamowisz bez recepty przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również Procto vitale pomaga. To ze znikną na zawsze, w to nie wierze, ale widocznie sie zmniejszyły. Jakby Wam to powiedziec...miałam jakby baloniki, teraz są baloniki ale po spuszczeniu powietrza. Tak więc nie jest tak źle . He he, ale porównanie, ale akurat to mi przychodzi do głowy. Ale najważniejsze jest to ze nie były takie małe od.... no właśnie nawet nie pamiętam. Dlatego mnie to tak cieszy, bo rózne maści i czopki juz stosowałam , ale nigdy takiej poprawy nie było. Jedynie na chwilę ale przecież nie o to chodzi. A teraz codziennie Procto vitale i troche maści i jest ok. Pozdrawiam serdecznie i tzrymajcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×