Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i kulka pod jądrem


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Moje objawy to obrzek lewej moszny, zaczerwienienie. Bol tylko przy dotyku, ew gdy jadro czegos dotknie... Moze nie tyle cale jadro co dol... Mam tak jakas dziwna narosl... Coś w rodzaju kulki. Boli nawet przy najmniejszym dotyku. Gdyby spojrzeć od spodu moszny to widać że idą do tej kulki jakieś malutkie żyłki, i kulka jest zaraz przy samej skórze moszny... Sek w tym ze prawe jadro jest w porzadku i tej narosli nie wyczuwam. Przebywam teraz za granica i srednio mam dostep do lekarza a tym bardziej urologa. Mam nadzieje ze to tylko stan zapalny. Czym mozna to lagodzic? Kilka tygodni wczesniej mialem identyczny problem, ale oklady z rumianku pomogly... Dzisiaj troche przykladalem i zaczerwienienie minelo na kilka godzin jednak spowrotem wrocilo... Sa jakies domowe sposoby, zeby przynajmniej tymczasowo to zalagodzic? Jeśli to pomoże to kilka lat temu mialem usuwane żylaki powózka nasiennego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to stan zapalny najądrza, powrózka nasiennego, żylaki powrózka nasiennego w stanie zapalnym. Trudno mi ocenić bez badania. Musi Pan w tej sprawie udać się do lekarza. Prawdopodobnie będzie potrzebne włączenie antybiotyku, który dostępny jest tylko na receptę. Samemu można zażyć leki przeciwzapalne dostępne bez recepty i zrobić sobie ciepłe okłady z Rivanolu. Jądra muszą być uniesione wyżej, obcisłe majtki podnoszące jądra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×