Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzy podskórne za uszami


Gość Pawel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie juz od mlodych lat wyciskalem kazda kroste wagra czy kaszaka w tej chwili mam liczne blizny po tych wyduszeniach. kilka lat temu za moimi uszami w koncowej czesci zuchwy pojawily sie guzy podskorne nie bola mnie probowalem je wydusic w tych na twarzy nic nie wychodzi natomiast co kilka dni kiedy dusze te za uszami wychodzi twarda biala wydzielina:/ nie mam pojecia co to jest gdzie powinienem sie z tym zglosic? boje sie lekarzy:/ dodam rowniez ze kilka takich guzow mam na worku moczowym moge je swobodnie przemieszczac, nie bola mnie powiem ze i te probowalem wyduszac z mniejszych czasami cos wyszlo ale mam jeden guzek o wielkosci jajka przepiorki boje sie bo nie wiem co to moze byc:( prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez je mam za uszami ..wielkosci hmm brukselki takie kulkiza uszami ..powiekszaja mi sie jak mnie wysypie na glowie krostami ropnymi ..a jak krosty znikna to bulwy tez znikaja ..tzn robia sie mniejsze..dziwne to ejst...w zyciu bym sie nie podjal wyduszania tego ..a ze ty masz jeszcze na brzuchu to stary idz z tym do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak że za uszami twarde guzki, nie przesuwalne, nie bolą. Jakby jeden się pomniejszył.Po jednym za każdym uchem, na wysokości otworu w uchu. Lekasz stwierdził że to wypustka sutkowa, mam przyjść za tydzień aby sprawdzić czy nie urosło. Nic mi nie jest, tylko od miesiąca chyba zatwardzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×