Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie w cewce moczowej po wytrysku, brzydki zapach nasienia i ból prawego jądra


Gość jonek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu odczuwam dziwne dolegliwości związane z moim układem moczowo płciowym tj. Pieczenie w cewce moczowej po wytrysku, brzydki zapach nasienia i ból prawego jądra lub najądrza. co to moze być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś infekcja bakteryjna pewnie, moze też być połączona z zapaleniem cewki moczowej, ja w takich przypadkach umawiam się do lekarza, kupuję prouro w aptece i pije dużo wody. ale jeżeli jest podejrzenie większych dolegliwości, to im szybciej do lekarza tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u lekaża. Zlecił usg, które wykryło po stronie lewej *Żylaki powrózka nasiennego* po prawej nic zdrożnego. Wykonany także posiew moczu i badanie moczu(wynik jałowy). Nie powiedziałem lekażowi o objawach dotyczacych bólu jadra po wytrysku i pieczenia w trakie i o brzydkim zapachu, bo sie wstydziłem. Kazał mi wrócić za 6 mies na konsultacje. a ja nie wiem co począc bo mnie boli*/ i ten zapach (nie wyobrażam sobie bliskich kontaktów przy takim smrodzie:/. Prosze o pomoc:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatni zauważyłem pewną sprawę, otóż po wytrysku odczuwam pieczenie ponad prawym jądrem (chyba to najądrze i te nasieniowody), które po pewnym czasie zmienia się w tępy ból, dodam że moje nasienie pachnie źle i mimo higieny mój penis również pachnie b źle. Miałem robiony posiew moczu i badanie ogólne moczu i wyniki były dobre. Wiec to nie zakażenie ukłądu moczowego, wiec co to moze być? Bardzo prosze o odpowiedź i jeśli czas Panu doktorowi pozwoli, aby była wyczerpująca, bo ja nie wiem co już począć ból nie ustępuje a rady nie ma*/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny kłopot. W moim przypadku jest to bez bulu jąder. Ale pieczenie nasila się po wytrysku przez to aż mi się odechciewa.. dwukrotnie miałem różnego rodzaju posiewy niestety nic nie wykazały początkowo urolog miał pomysł na chlamydia bądź jakieś bakterie ale po dwu złożonych antybiotyko terapiach problem dalej wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki Hmm prawdopodobnie macie Rzęsistka ja go miałem objawy takie same metronidazol 2 g tj 4 tabletki od razu i nie pić nawet piwa tydzień . NIe jestem lekarzem ale objawy takie jak opisujecie Rzęsistek powoduje zapalenia w obrębie gruczowłu krokowego Ja do tego jeszcze kiepsko sikałem . No i Starą lub te laski z którymi się bzykacie do Ginekologa wysłac bo prawdopodonie to prezent od nich . ( Łapią je niby na basenie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Antoni Kosiba

Żeby uniknąć zgadywania ,,jaka to bakteria,, i łykania kolejnych antybiotyków na ślepo (a nóż pomogą...) zrób sobie za wczasu badanie - posiew nasienia. Z takim wynikiem udaj się do Urologa. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×