Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Fałdka napletka pod żołędzią


Gość ris

Rekomendowane odpowiedzi

Czy fałdka napletka pod żołędzią jest normalna ? Niektórzy piszą,że to może utrudniać założenie prezerwatywy,ale według mnie to logiczne że się robi ta fałdka ,bo ten napletek musi gdzieś się zebrać tak jak w podwiniętym rękawie...czy to może wynik krótkiego wędzidełka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie ma bólu, nie ma innych dolegliwości to nie ma problemu, co do prezerwatywy to najlepiej sobie załóż, jak będzie wygodnie, nie będzie problemów przy stosunku to niem a co na siłę ich wyszukiwać, fałdka ta nie u wszystkich występuje, czasami napletek jest dość krótki, wzwód duży, i wtedy przy wzwodzie nie widać w ogóle napletka, jest rozciągnięty na całej długości penisa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img519.imageshack.us/gal.php?g=20100110547.jpg Dokładnie mój przypadek. Jak to wygląda? Będą problemy z prezerwatywą i czy to może zniknąć wraz ze wzrostem penisa ? No i najważniejsze...czy to krótkie wędzidełko ? Dodam,że wędzidełko mam bardziej z lewej strony więc z lewej nie ściągne tak daleko jak z prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy normalne jest,że napletek przy ściąganiu tak jakby odwija się i środkowa część tej skórki tworzy fałdkę pod żołędzią ? Według mnie to logiczne,że ten napletek gdzieś się musi zebrać,ale czy powinien w taki sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Z jednej strony wszystko z moim penisem ok,ale z drugiej nie. Napletek we wzwodzie odsłania żołądź i nawet schodzi kawałek niżej,ale z tym to już różnie.No i z pozoru jest jak należy... Z pozoru ponieważ ten odciągnięty napletek się zbiera i marczy robiąc taką jakby ee...fałdę pod żołędzią,która całkowicie to rozciąga sie dopiero na dole penisa,ale tam bez bólu to chyba mało kto odciągnie napletek,zresztą sam już nie wiem. Czytałem,że ludize mają przez to problemy więc nie mam pojęcia czy tak ma być. Znalazłem taką oto stronę zatytuowaną *Jak działa napletek * http://www.circumstitions.com/Works.html,z animacji wyraźnie widać,że napletek też się zbiera. U mnie jest podobnie...no może troche większe to mam. Proszę o pomoc. Nie wiem co o tym myślec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny przypadek. W stanie spoczynku, gdy naciągnę skórę za żołądź i odciągnę z powrotem tworzy mi się pod żołędzią fałdka, aby ją zniwelować muszę podważyć trochę skórę i naciągnąć.Co z tym zrobić? Andrzej poczyniłeś jakieś kroki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×