Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jaki rodzaj siatki przepuklinowej wybrać? wchłanialna, częściowo czy niewchłanialna


Gość Irek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 35 lat i lewostonna przepukline pachwinowa od pol roku i za kilka dni bede mial operacje. Nie wiem na jaka siatke sie zdecydowac - czy na siatke częściowo wchłanialna czy calkowicie wchłanialna. Nie chce czuc *obcego ciala* w organizmie po rekonwalescencji zwlacza podczas uprawiania sportu. Prace mam umyslowa i poza sportem (glownie sezonowym) (+ nieregularnie silownia) nie wykonuje super ciezkich czynnosci. Czy siatki calkowicie wchlanialne sa rownie skuteczne co te niewchlanialne czy czesciowo wchlanialne? Czy jest ryzyko (jak duze) nawrotow po polrocznej rekonwalescencji z uzyciem siatki calkowicie wchlanialnej? Czy nalezy sie czyms sugerowac przy wyborze? Dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy siatki calkowicie wchlanialne sa rownie skuteczne co te niewchlanialne czy czesciowo wchlanialne? - najskuteczniejsze i najbardziej polecane obecnie siatki to siatki częściowo wchłanialne Czy jest ryzyko (jak duze) nawrotow po polrocznej rekonwalescencji z uzyciem siatki calkowicie wchlanialnej? - nie, ale radzę wybrać siatkę częściowo wchłanialną, dobrze utrzymuje powięzie i nie daje odczucia uwierania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×