Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mała czerwona krostka na żołędziu


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zauważyłem krostkę na moim żołędziu. Dziwie się, że ją zauważyłem bo jest tak mała, że nie wiem nawet czy można nazywać to krostką. Jak przejadę palcem po powierzchni żołędzia to nie czuje nawet wypukłości. W stanie spoczynku trudno ją zauważyć, trzeba się przyjrzeć pod światłem, we wzwodzie widać ją lepiej chociaż nie zmienia się jej wielkość. Czy takie krostki się zdarzają ? Dodam że jest w dolnej części żołędzia, ale nie pod nim, tylko na nim (nie wiem czy wyraziłem się dość jasno...) Czy może ona wchodzić w anatomiczny skład budowy mojego żołędzia ? Nie przypominam sobie żebym miał ją wcześniej, ale pewnie dlatego, że jeszcze nigdy nie przyglądałem się mojemu członkowi tak intensywnie. Proszę o szybką odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie krosta (skoro nie wystaje ponad poziom skóry żołędzia) tylko jakaś być może plama barwnikowa lub naczyniak płaski. Takie zmiany mogą występować w tej okolicy, to się zdarza. To raczej nie anatomiczna część tylko taka zmiana łagodna rozrostowa. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, patrzyłem trochę na zdjęcia różnych naczyniaków i nie przypomina mi tego co u mnie się pojawiło. Mój przypadek przypomina bardziej krostkę, ale taką co się robi przy uczuleniu. Jest strasznie mała i okrągła... możliwe, że wystaje ponad poziom żołędzia tylko jest taka mała, że nie potrafię tego wyczuć. Może to jakieś uczulenie ? Czy takie objawy występują przy stanie zapalnym żołędzia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×